Ana sayfa İlginç Telepati Nedir?, Telepati Nasıl Yapılır?

Telepati Nedir?, Telepati Nasıl Yapılır?

583
0
telepati-telepati-nedir;telepati-nasıl-yapilir;telepati-ne-demek;telepati-yöntemleri;telepati-nasil-gelistirilir;telepati-yapmak;telepati-bağ;telepatik-iletisim;telepatik-bağ;telepati-yapanlar;

Bu makalemizde telepati konusunu anlatmaya çalışacağız. Öncelikli olarak telepati nedir ve telepati nasıl yapılır soruların cevabını bulmaya çalışacağız. Ayrıca telepati yöntemleri ve telepati nasıl geliştirilir sorularının yanında birçok sorunun cevabını vermeye çalışacağız.

Son derece ilgi çeken telepati konusu hakkında pek çok makale yazılmıştır. Süregelen araştırma sonuçları da telepatinin gerçekliğini ortaya koymaktadır. Telepati insanlara, insanların konuşarak anlaşmalarının yanı sıra ruhsal olarak da iletişim kurabileceklerini gösterir. Konuşma dışında bir iletişim şeklidir. Telepatiyi tanımı, telepatinin zararları ya da yararları gibi pek çok konu başlığı altında açıklamak mümkündür.

Telepati Nedir?

Telepati kelimesi Yunanca bir kelimedir. Telepati nedir sorusuna bilimsel bir tanım yapmak gerekir. Beyinde meydana gelen her aktivite bir kimyasal reaksiyon ile oluşmaktadır. Bu kimyasal reaksiyonlarla birlikte çevreye çeşitli enerji dalgaları yayılmaktadır. Her canlının bir enerji yayını ve frekansı bulunuyor ve canlılar titreşim halinde oluyor. Uzaklıkla birlikte titreşimler de azalıyor. Telepati de uzaklık bu yayın ve titreşimlere engel teşkil etmiyor. Telepati ne demek sorusunun daha basit bir tanımla duygu, düşünce ve hislerin ruhsal yolla iletilmesidir.

Telepati Nasıl Yapılır?

Telepatiyle ilgilenen ve bu konuya merak salanların en çok merak ettiği hususlardan bir tanesi de telepati nasıl yapılır konusudur. Telepatinin yapılabilmesinin adımları vardır.

– Telepati yapmak için rahat hissedilebilecek bir yere sırt üstü yatılır. Tüm kasların gevşemesi sağlanır. Bunların olması için boynun altına bir yastık konulması doğru olacaktır. Ayaklar birleştirilmemelidir. Kollar iki yana sarılır.

– Beş defa nefes alıp verilir. Eğer burun tıkalı değilse nefes burundan alınıp ağızdan verilmelidir.

Telepati kurmak için bir süre öylece durulur. Bedendeki enerji akışı hissetmeye çalışılır. Aynı şekilde kalp atışları, titreşimler ve enerji merkezleri hissedilmeye çalışılır.

– Beş defa nefes alınır. Beşinci nefesin sonunda bedendeki tüm kaslar sıkılır. 5-6 saniye kadar kaslar kasılmaya devam edilir. Daha sonra nefes verilirken kaslar da gevşetilir.

– Tüm dikkat bedende akıp giden enerjiye verilir ve tümüyle nötr kalınır. Yalnızca izlenir ve gözlemlenir. Hiç bir şeye müdahale edilmez.

– Tüm dikkat üçüncü göze yoğunlaştırılır. İki kaş arasının az üzeri. Çakralar üzerinde çalışanlar ve titreşimlerden anlaşılabilir.

Telepati yapmak için iletişim kurulmak istenen kişi düşünülür. İlk önce ruhsal bağ olan birini seçmek doğru olacaktır. Bunun için ilk önce anne seçilmelidir. Kardeşler, en yakın arkadaşlar ya da çok samimi olunan tanıdıklar da seçilebilir. Telepati yeteneği geliştikçe daha uzaktaki biriyle iletişim kurulmaya çalışılabilir.

– Telepati kurmak için seçilen kişi zihinde canlandırılır. O kişinin de iki kaşının arasına bakılır. Görüntü ne kadar net olursa iletim de o kadar güçlü olur.

– Alnın ortasından güçlü bir ışık çıktığını ve onun alnının ortasından girdiği hayal edilir. Işığı herkes dilediği gibi hayal edebilir. Burada önemli olan kişiden diğer kişiye ulaşan bir ışık olmasıdır. Burada görüntüyü kendi gözünden izlermiş gibi canlandırmak gerekir. Böylelikle telepati nasıl yapılır sorusuna cevap bulmuş olduk.

Telepati Nasıl Geliştirilir?

Bilindiği gibi insanın olağanüstü yetenekleri ve ruhsal gücünün araştırılmasına parapsikoloji adı veriliyor. Parapsikoloji üzerine araştırmalar yapan insanlar telepatik yeteneklerin geliştirilmesi üzerine de özel teknikler geliştirmektedirler. Bir ölüm ve ayrılık acısı ile başa çıkmak için telepatiyi araştırdıkları görülmektedir. Telepati nasıl geliştirilir üzerine pek çok çalışma yapılmaktadır.

Telepatik İletişim Nedir?

Telepati ne demek sorusunun önemi kadar telepatik iletişim in ne olduğu da ayrı bir öneme sahiptir. Günlük hayatta ” telepatik olarak anlaşıyoruz ” cümlesi sıklıkla kurulur. Telepatik iletişim; konuşmadan ya da bir mimik kullanmadan yalnızca beyin dalgaları ile iletişim kurmak demektir. Bu bilgiler ışığında, telepati yapmak tek başına olmaz. İki kişi arasında kurulacak bir iletişimdir. Bu kişilerden biri bir şey düşündüğünde diğeri de o düşünceleri algılıyor. Diğer bir ifadeyle; bir düşünce bir kişiden başka bir kişiye aktarılıyor.

Telepatik bağ herkesin yapabileceği bir iletişim şekli değildir. Uzmanlar yaptıkları araştırmalar neticesinde telepatik yeteneği gelişmiş insanlar olduğunu ortaya koymuşlardır. Yani; telepati gerçek mi sorusunun yanıtını da vermişlerdir. Bununla birlikte bu yeteneğin çalışılarak da güçlenebileceğini savunmaktadırlar.

Telepati Egzersizi

Telepati egzersizi yapabilmek yada telepati teknikleri için bir alıcı ve bir de verici olması gerekiyor. Verici olan kişi, bir telefon çalınmasıyla, bir kağıda bir şeyler çizerek ya da bir sosyal medya paylaşımıyla en ufak bir mesajı eğer alıcı da alabiliyorsa o halde telepatik bir güçten bahsetmek mümkün olur. Elbette, alıcı ve verici arasındaki mesajın birebir aynı olmasına gerek yok. Yalnızca mantıksal bir benzerlik olması bile telepatik gücün varlığını ortaya koymaktadır. Bunun gibi egzersizler ile telepati egzersizi yapılmış olur.

Ayrıca telepati ne demek ve telepati nasil yapilir yazımızın yanında merak edeceğinizi düşündüğümüz komplek nedir? yazımıza da bakabilirsiniz.

Telepati Nasıl Kurulur?

Telepati nasıl kurulur konusunda kendini geliştirdiğini düşünen birçok kişi telepati de başarısız olabilmektedir. Başarısızlığın nedenleri;
– Telepatik Frekanslar
– Karşı taraf düşünceyi almış, his olarak belirmiş ancak; irade reddetmiş olabilir.
– Yapılması istenen eylemleri tam olarak canlandıramamış olmak olarak sayılabilir.

Telepatiyle İstediğini Yaptırmak Mümkün Mü?

En etkili telepati yöntemi kullanılsa bile bir kişiye istediğini yaptırmak oldukça zordur. Alıcının tüm denetleme mekanizmalarını çözmeden başarılı olunması neredeyse imkansızdır. Bazı insanların telepati yeteneği doğuştan olabilmektedir. Bazıları ise bu yeteneği geliştirmek için çeşitli çalışmalar yapmaktadırlar. Ancak; alıcıya bir şeyi yaptırmak her durumda uzak bir ihtimaldir.

Bu günkü yazımız da telepati ne demek ve telepatik iletişim nedir soruların cevabını bulmaya çalıştık. Ayrıca olarak telepati nasıl yapılır ve telepati teknikleri neler olduğunu bahsettik.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here