Ana sayfa Android Videoya Müzik Ekleme Nasıl Yapılır?

Videoya Müzik Ekleme Nasıl Yapılır?

1979
0
videoya-muzik-ekleme;videoya-sarki-ekleme;video-muzik-ekleme;videonun-arkasina-muzik-ekleme;video-uzerine-muzik-ekleme;videoya-muzik-ekleme-pc;videoya-muzik-ekleme-iphone;

Bu makalemizde sizlere videoya müzik ekleme nasıl yapılır ve videoya müzik ekleme programı hakkında bilgiler vereceğiz. Ayrıca telefonda video müzik ekleme ve bilgisayarda video üzerine müzik ekleme ile video üzerine müzik ekleme işlemlerini nasıl yapılacağından bahsetmeye çalışacağız.

Videoya Müzik Ekleme

Eğlenceli ve profesyonel videolar hazırlamak artık çok kolay. Videoya müzik ekleme programı sayesinde dilediğiniz videolarınıza kolaylıkla sevdiğiniz şarkıları ekleyebilirsiniz.

Özellikle özel günlerde sevdiğiniz kişilere sürpriz yapmak için kullanılan bu uygulama, bilgisayar üzerinde kullanılmaktadır. Uygulamayı cep telefonunuza da indirerek, programın size sunduğu pek çok özellikten yararlanabilirsiniz. Bizde video muzik ekleme yi bu iki konu üzerinden sizlere sunacağız.

  1. Telefonda video müzik ekleme
  2. Bilgisayarda video müzik ekleme

Video arkasına müzik ekleme uygulamasının yüklenmesi ve kurulması oldukça kolaydır. Bir aplikasyon ile dilerseniz mobil cihazlarınız üzerinde de farklı video içerikleri oluşturabilirsiniz. Program içeriğinin kullanımının kolay olması her yaştan kullanıcının programı tercih etmesini sağlamaktadır. Video programında sadece videolar arkasına müzik eklemekle kalmazsınız ayrıca videolar üzerinde çeşitli düzenlemeler de yapabilirsiniz.

Ayrıca videoya müzik ekleme yazımızın yanında merak edeceğinizi düşündüğümüz Videoya efekt nasıl yapılır? yazımıza da bakabilirsiniz.

Telefonda Video Müzik Ekleme

İOS ve android işletim sistemlerine sahip telefon ve tabletlerde video müzik ekleme işlemi üçüncü part uygulamalarla yapılabilmektedir. Mobil cihazlar üzerinden ve iphone videoya müzik ekleme işlemi yapacaksanız öncelikle ilgili aplikasyonu telefonunuza indirmeniz gerekir. Bu uygulamalar ise şunlardır.

VidLab
Videoshop
– InstaVideo
– Background Music For Video

Bu uygulamalar ile müzik ekleme işlemini rahatlıkla yapabilirsiniz. Uygulamalar ile videoya şarkı ekleme işlemini nasıl yapılacağını anlatacak olursak.

Uygulamaları indirme işleminden sonra bir kaç dakika içerisinde program telefonunuza yüklenecektir. İşlemden sonra programda videoları düzenleyebilir, kesebilir, ekleme yapabilirsiniz. Yeni düzenlenmiş videolar üzerine müzik ya da farklı ses kayıtları ekleyebilirsiniz.

Video arkasına müzik ekleme işleminde telefonunuzda yer alan videoları kullanabilirsiniz. Videoları telefonunuzdan çekerek, program üzerinde dilediğiniz müziği ekleyebilirsiniz. Çektiğin videoya müzik ekleme iphone telefonlarda kullanılabildiği gibi tüm android telefonlarda da kullanılabilmektedir. İster canlı video çekerek isterseniz galerinizde yer alan daha önceden çekilmiş videoları kullanarak, işlemlerinizi devam ettirebilirsiniz. Müzik ekleme işlemi için yine telefonunuzda yer alan şarkı listesini kullanmanız gerekir. Seçtiğiniz şarkıları video uzunluğuna göre kesebilir ya da farklı eklemeler yaptırabilirsiniz. Böylelikle bu uygulamalar sayesinde instagramda videoya müzik ekleme ve diğer uygulamalarda da bunu paylaşabilirsiniz

Bilgisayarda Video Müzik Ekleme

Mobil cihazlarda video şarkı ekleme işlemini bahsettiğimiz gibi şimdide bilgisayar üzerinden videoya şarkı ekleme nasıl yapılacağından bahsedeceğiz. Öncelikli olarak video ya müzik ekleme programı birden fazladır. Bunlar hangileri olduğuna gelin hep birlikte bakalım.

– Movavi Video Editor
– Wondershare Filmora
– Final Cut Pro
– VideoStudio Pro
– Aimersoft Video Editor

Bu video ya muzik ekleme programlarının yanında daha sayıyı arttırabiliriz. Sadece bunları söylememizdeki sebep kullanışlı ve sağlıklı çalışmalarından dolayıdır. Yani bunların dışında da video müzik ekleme programı bulunmaktadır.

Ayrıca video müzik ekleme yazımızın yanında merak edeceğinizi düşündüğümüz Video editleme nasıl yapılır? yazımıza da bakabilirsiniz.

Sevdikleriniz İçin Özel Videolar

Sevdiklerinizi özel günlerde mutlu etmek için kendi videonuzu hazırlamak artık bir program kullanmak kadar kolay. Telefonunuza yükleyeceğiniz video programı sayesinde dilediğiniz videoyu dakikalar içerisinde hazırlayabilirsiniz. Videoları dilediğiniz gibi renklendirebilir, yazı ya da müzik eklemesi yapabilirsiniz.

Özel videolarınız için videonun altına müzik ekleme özelliğini de kullanabilirsiniz. Videolarda müzik kullanımı daha profesyonel bir video hazırlamanızı sağlayacaktır. Bu sayede sevdiklerinize en özel günlerde en özel videoları da hediye edebileceksiniz. Mutlu birlikteliklerinizi ve en özel günlerinizi tek bir uygulama sayesinde en eşsiz anlara kolaylıkla çevirebilirsiniz.

Yazımızda videoya muzik ekleme programi ve iphone videoya müzik ekleme nasıl yapılır sorularını cevaplamaya çalıştık. Ayrıca video üzerine müzik ekleme ve video müzik ekleme pc işlemini nasıl yapılacağını anlattık.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here