Ana sayfa İos iPhone Video indirme (Resimli Anlatım)

iPhone Video indirme (Resimli Anlatım)

8656
1
iphone-video-indir;iphone-video-nasil-indirilir

Bugün iphone video indirme, iphone film indirme, apple video indirme ve iphone müzik indirme gibi konuları sizlerle paylaşacağız.

İphone telefonlarının sıkı güvenlik tedbirleri almasından ve dışarıya kapalı olmasından dolayı istediğimiz videoları ve dokümanları indirememekten son derece rahatsız oluruz.

iphone video indirme programı olan Browser Pro uygulaması ile beğendiğimiz videoyu istediğimiz siteden (Facebook, Youtube, Dailymotion, vb) hem indirme yapabiliyor, hem de indirilen videolar ile birlikte Mp3 formatına çevirilip, Whatsapp, Messenger, Viber, gibi birçok uygulamalar ile sevdiklerimizle paylaşabiliriz.

Ayrıca telefonunuza müzik indirmede sıkıntı yaşıyorsanız, telefonuna müzik indirme makalemize bakabilirsiniz.

iPhone Video indirme Nasıl Yapılır?

Bu uygulamamızda iphone youtube video indirme nasıl yapılacağından bahsedeceğiz. Diğer sitelerden veya web uygulamalarından mesela iphone instagram video indirme gibi yerlerden de indirme yapabilirsiniz. Browser Pro uygulama çok kapsamlıdır.

Evet uygulamayı anlatmaya başlayacak olursak öncelikli olarak Apple Store‘den Browser Pro uygulamasının telefonumuza indiriyoruz. İndirme işlemi bittikten sonra uygulamayı açıyoruz.

Açılan ekranda tarayıcı yazan yere tıklıyoruz. Sonrasında müzik dosyasını indirmek istediğimiz siteyi google’dan buluyoruz. Siteyi girdiğimizde istediğimiz şarkıyı açtığımızda karşımıza “Kaydet, Farklı Kaydet…, ve İptal” seçenekleri gelecektir.

Kaydet dediğimizde karşımıza ses dosyasını halinde kaydet, yada kalitesine göre kaydet gibi seçenekler çıkacaktır. Seçeneklerden birini seçtiğimizde müzik dosyasının telefonumuza inmeye başladığını göreceğiz. Sol kısımda bulunan indirdiğimiz müziği dosyalar klasörüne geldiğini göreceğiz.

Hali hazırda gezindiğimiz herhangi bir web sitesinde, beğendiğimiz bir videoyu link’ini kopyalayarak iphone video indirme programı olan Browser Pro uygulaması içerisinde bulunan tarayıcıya yapıştırdığımızda beğendiğimiz o videoyuda telefonumuza indirmiş oluruz.

İndirmiş olduğunuz videoyu mp3 formatına çevirebilirsiniz. İndirilen ve çevirilen bu dosyaları, paylaşmamızda mümkündür olacaktır. Yada Video kaydet diyerek iphone fotoğraflar bölümüne atmasına olanak sağlayacağızdır.

Browser uygulaması ile Mp3, Pdf, Doc, Xlsx, Zip ve Rar uzantılı dosyaları da indirip paylaşım yapabiliyoruz. Uygulama ara yüzü türkçe olduğundan kolay kullanıma sahiptir.

Evet bugün sizlere iphone video indirme programı, iphone youtube video indirme, iphone instagram video indirme ve iphone müzik indirme gibi soruların cevabını bulmaya çalıştık. Diğer makalelerimize bakmayı unutmayınız…

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here