Ana Sayfa Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

Bu sitenin sahibi Bilgi All yönetimidir. Sitemizi ziyaret eden tüm kullanıcılar buradan sonra bahsi geçecek tüm şartları kabul etmiş sayılacaktır.

Bilgiall.net sitesinde yer alan tüm bilgiler kullanıcılarına ya da misafirlerine genel bilgiler sağlamak amacıyla sunulur. Bu bilgilerin tutarlı olması ve gerçeği yansıtması için site olarak azami özen gösterilmektedir. Ancak bu bilgilerin değiştirilmesi, revize edilmesi gibi işlemler site yönetimi tarafından belirlenmektedir. Bu nedenle doğacaklardan site yönetimi sorumlu değildir.

Bilgi All Yasal Yönetim Kuralları

Bilgi All sitesi bu bilgilerin kullanılmasından sonra ortaya çıkacak zararlardan ve kayıplardan asla ve asla mesul değildir. Bu sitede paylaşılan her türlü veri sitenin izni olmaksızın kısmen ya da tamamen kopya edilemez. Kullanılacak bilgiler ve görseller yalnızca bilgi edinmek için kopyalanabilir.

Bu ilgilerin ve görsellerin ticari olarak kullanılması, dağıtılması yasaktır. Ancak siteye erişim anonim ve serbesttir. Sitenin amacına yönelik olarak ticari amacı olmadan bilgilerin paylaşılması mümkündür. Burada bahsedilen yasal uyarı yazısındakilere dikkat etmemek cezai takibata neden olabilir.