Ana Sayfa GÜNCEL Saatlerin Anlamı 2019 – Çift Saatlerin Anlamı Nedir ?

Saatlerin Anlamı 2019 – Çift Saatlerin Anlamı Nedir ?

11203
0
saatlerin-anlamlari

Bu makalemizde sizlere saatlerin anlamı ile çift saatlerin anlamı hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Ayrıca ters saatlerin anlamı neler olduğundan ve saatin anlamları hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Zamanı geçirdiğimiz her vakit içinde birçok defa saate bakıyoruz. Bütün planlarımız programlarımız saate göre ayarlarız. Peki saatlerin ne gibi anlamı olabileceğini hiç düşündünüz mü?

Evet, arkadaşlar saatlerin anlamı yani bir manası var. Özellikle sevdiği olan kişilerin sevdiğinin kendisine karşı o an ne hissettiğini saatlere bakarak tayin ediyor.

Saat her yıl hatta her zamanda ayrı anlamlar ifade ediyor. Saatlerin anlamı 2019 yılında ne manaya geldiğini düşünüyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Gün içerisinde çift, ters ve aynı saatlere denk geldiğimiz vakitler olmuştur. Mesela 11:11, 15:15, 12:21 gibi.

Peki anlatmaya çalıştığımız saatlerın anlamları gerçekte böyle bir şey var mıdır? yada şöyle diyebiliriz saatlerin anlamı gerçek mi ?. Buna cevap verecek olursak sadece tesadüften ibarettir. Sadece o anı eğlenceli hale getirmeyi amaç edinilir. Başkaca bir anlamı ve amacı yoktur.

Çift Saatlerin Anlamı 2019

Gün içerisinde çift saatler hepimiz denk gelmişizdir. Çift gelen saatlerin anlamı saat ve dakika aynı olduğu zaman bir anlam ifade eder. Çift saatler örnek verecek olursak 01:01 – 02:02 – 03:03 – 05:05 – 09:09 – 11:11 – 13:13 – 15:15 – 16:16 – 18:18 – 21:21 – 22:22 – 23:23 gibi. Şimdi bu çift saatlerin anlamları maddeler halinde gelin bir göz atalım!

00:00 Saatin Anlamı SENİ DÜŞÜNÜYOR

Evet, arkadaşlar bu cift saat anlami  kişinin seni düşündüğünü gösteriyor. Öyle ki bu saatte hale gözlerini uyku girmiyor. Senle beraber gelecek hayalleri planları kuruyor. Evlenmeyi yuva kurmayı çocuk sahibi olmayı ve daha birçok şeyi. Hepimiz sevdiğimiz kişi tarafından düşünülmek isteriz umarım bu saate denk gelmeniz dileğiyle!.

00-00-saat-anlamları

 
01:01 Saatin Anlamı SENDEN HOŞLANIYOR

Bu saate denk geldiğimizde, hoşlandığımız sevdiğimiz kişide bizden hoşlanıyor manasına geliyor. Yani seninle konuşup saatlerce muhabbet etmek, seninle zaman geçirmek kendisi için vazgeçilmez bir hale geliyor. Böylelikle 01 01 saatin anlamı kısaca açıkladık.

Ayrıca merak edeceğinizi düşündüğümüz saat nasıl ortaya çıktı? yazımıza da bakabilirsiniz.


02:02
Saatin Anlamı SENİ RÜYASINDA GÖRÜYOR

Rüyalar gerçeğin habercisidir. Gerçek yaşamda yapamadığımız veya gerçekleştiremediğimiz bir çok şeyi rüyamızda görürüz. Hatta bu rüyada olsa hoşumuza gider kimi zaman. Uykunun en derin ve tatlı yerinde sevdiğinin gönlüne girmişsin ki bu saatte rüyasında seni görüyor. Sevdiğin her an her saniye seninle beraber. Sevdiğinin rüyalarını süslemek ne büyük bir şans 🙂


03:03
Saat Anlamı SANA AŞIK

İnsan tabiatın da doğasında aşık olmak ister sevmek ve sevilmek ister. İnsan oğlu böyle şeylere inanmasa bile okuduğunda gönlünde ve kalbinde bir mutluluklar doğar. İçi kıpırdar yüzünde gülücükler saçılır.

Aşık olduğunuz kişiye o kadar çok bağlandınız ki hayatınızın merkezide artık o var. Her şeyi onunla yapmak istiyorsunuz. Hayatın her anında onunla geçirmek istiyorsunuz ve onunla yaşlanmak istiyorsunuz. Böyle bir saate denk gelirseniz çok sevinin. Çünkü sevdiğiniz de sizi seviyor ve size deliler gibi aşık!

 

04:04 Saat Anlamı SANA BİR TEKLİFLE GELECEK

Saatinize baktığınızda 04:04 gösteriyorsa iyi haber demektir. Çünkü düşündüğünüz kişi size bir teklifle gelebilir. Ama bu teklif içeri değişik olabilir. Bizden söylemesi hazırlıklı olun 🙂

Sevgilinizin sizinle ilgili düşüncelerini anlamak için ona saat testini uygulayabilirsiniz. Eğer saat 04:04 ‘de size bir mesaj atarsa size bir teklifle gelecek. Bu teklifi uzun uzadıya açıklamamız gerektiğinde; güzel bir yemek daveti olabilir. Birlikte yapacağınız bu aktivite için her zamankinden şık olmalısınız. Çünkü birlikte geçireceğiniz dakikaların ilerleyen dönemlerinde farklı bir tekliflede karşılaşabilirsiniz. Eğer ilişkiniz başlangıç aşamasındaysa bu teklif bir çıkma teklifi, ilerlemiş bir ilişkiyse belki de evlilik teklifi olabilir.

Bu saate hoş bir teklif için hazırlıklı olmalısınız. Sevgilinizin bu teklifi orjinal bir tektaş yüzük ve zarif bir kolye ile taçlandırabileceği düşüncesine de kendinizi hazırlasanız iyi edersiniz.

 

05:05 Saatin Anlamı SENDEN HOŞLANMIYOR

Sayın okur umarız bu saate denk gelmezsin, çünkü düşündüğün kişi senden hoşlanmıyor olabilir. Sizle zaman geçirmek ve sizle beraber olmak istemiyor olabilir.

Sevdiğiniz insanla aranızdaki gidişatın nasıl devam edeceğini öğrenmek için saatten yardım alabilirsiniz. Çünkü ilişkilerin sırrı saatlerin gizeminde saklı. Sizin çok beğendiğiniz ve bir gelecek hayal ettiğiniz kişinin size karşı hislerini öğrenmek için saatin 04.05 de olması gerekiyor. Onu gördüğünüz, onu özlediğiniz ve onu hatırladığınız anlarda eğer saat 05:05‘i gösteriyorsa sizden hoşlanmıyor demektir. Belki bu sizin için çok zor bir durum fakat buna da iyi yönlerinden bakmak gerekiyor. Bir kişiye körü körüne bağlı olmak yerine duygularını bilip bu duruma göre hareket etmek çok daha doğru bir karar olacaktır. Sizi sevmeyen bir kişiyle platonik aşk yaşamaktansa, önünüze çıkan diğer kişileri değerlendirmelisiniz.

06:06 Saatin Anlamı SENİ SEVMİYOR

Sevdiğinizin sizi sevmediği manasına geliyor. Hepimiz sevgilimize veya platonik olarak bağlı olduğumuz kişiye yönelik duygular besleriz. Kalbimizde ona karşı his varsa onun da bize karşı aynı duyguları beslemesini isteriz. Ama bu durum her zaman bizim istediğimiz gibi olmaz. Bu duyguların en karşılıksızı seni sevmiyor durumudur. Bu duruma kendimizi hazırlamamız son derece doğru olacaktır.

Saatin anlamları testine göre partnerimiz veya platonik aşkımız, akrebin yelkovandan küçük olduğu saatlerde bizi sevmiyor. Nasıl sorusuna cevap vermemiz gerektiğinde Akrep 6’in üzerinde olduğunda yelkovan 12’yi gösterirse aşık olduğumuz kişi bizi sevmiyor. Bu kişiyle birlikteyseniz dahi bu ilişki olumsuz olarak bitecektir. Ayrılışınızda ise farklı bir kişinin aranıza gireceği gerçeğini de açıklamakta yarar var. İlişki araya giren üçüncü kişi sebebiyle sorunlu olarak sona erecek. Böyle saatlere umarız karşılaşmazsınız.

07:07 Saatin Anlamı SANA KAHVALTI TEKLİFİNDE BULUNACAK

Bu saate rastladığınız da düşündüğünüz kişinin sana bir kahvaltı ısmarlayacağı manasında. Artık bir yere mi götürür kendi elleriyle mi hazırlar bilemiyoruz. 🙂

İlişkinin ilerlemesinde devamlılık kazanmasında sosyal aktiviteler çok önemlidir. Sevdiğim kişi ile vakit harcamak ise bir başkadır. 07 07 anlamı ilişkinin devamı için bir gün sevdiğin kişi ile sabah kahvaltısını beraber yapmaktır.

 
08:08 Saatin Anlamı SANA HEDİYE ALACAK

Saatiniz bu rakamları gösteriyorsa sevdiğiniz tarafından bir hediye geliyor. demektir.

Aşk ve sevgi ile ilgili saatlerin de anlamları bulunmaktadır. Buna bir nevi saat falı da denmektedir. Saatler belirli bir noktaya geldiğinde olumlu veya olumsuz anlamlar içeriyor. Bu saate denk gelirseniz, yani buluşmalarınızı özellikle bu saate göre ayarlarsanız mutlaka avantajlı olursunuz. 08 08 saatinde sevgiliniz veya eşiniz size hediye almayı düşünmektedir. Bu nedenle her an sürpriz bir hediye ile karşılaşabilirsiniz. Alınan hediye ne olursa olsun, ilişkinizi daha üst boyuta taşıyacak ve daha mutlu bir gün yaşayacaksınız. Bu hediyeyi çok değerli veya çok büyük bir şey olacak diye beklememelisiniz. Hediyeyi, sevdiğiniz kişiden gelmesi ve size özel olması değerli yapmaktadır. Bu hediye bir çiçek de olabilir, güzel bir takı da olabilir, önemli olan sizin için alınması ve özel bir günde değil, sıradan bir günde sizi düşünüp almasıdır.

 
09:09 Saatin Anlamı SENDEN NEFRET EDİYOR

İkili ilişkileri aşka dönüştürmek isteyenlerin aklında her zaman bir fikir vardır. Bazen küçük oyunlar bazen ise yapılan bir espri ile bu karşı tarafa anlatılmaya çalışılır. Ancak karşı tarafınızdaki kişi bunu yanlış anladığında, sizin düşündüğünüzün tam tersi yaşanabilir.

Saatleri anlamlarında 09:09 rakamlarına denk geldiğinizde düşündüğünüz kişinin sizden nefret ettiğini gösteriyor. Üstelik bu nefret hiçte sevgiye dönüşecek gibi görünmüyor. Bu durumda bu kişiden acilen uzaklaşmak da şart gibi görünüyor. Onu düşünerek geçirilen her dakika ne yazık ki zaman kaybı olacak.

 
10:10 Saatin Anlamı EVLENME TEKLİFİNDE BULUNACAK

Dünyanın en güzel şeyidir sevdiğin ömrünü ve gönlünü vermek istediğin kişiyle geçirmek. Onun için hazırlıklı olun çünkü bu saati görürseniz, yüzdüğü görmenizde yakındır! 🙂 Ama unutmayın evlilik büyük sorumluluk gerektiren bir müessesedir.

Evet ilişkiniz başlayalı bir hayli zaman olmuş ve sorunsuz, sıkıntısız bir şekilde devam etmekte. Tabi bu ilişkiyi taçlandırmak gerek değil mi?. 10 10 anlamı ise tamda bunu işaret ediyor. Yani sevdiğiniz kişi size evlilik teklifinde bulunacak.


11:11
Saatin Anlamı SENDEN ÇOCUK YAPMAK İSTİYOR

Bu saat çift saatlerin anlamları yazımızın tek bir rakamdan oluşan ender çift saatlerindendir. 11 11 anlamı ise evlisiniz ve mutlu, huzurlu  bir evliliğiniz var. Hayat arkadaşınızın size bir süprizi olacak. Bu çift saate denk geldiğinizde bir çocuk habercisi olabilir. Bu evliliği bir çocuk ile taçlandırmak istiyorsunuz. Sevinin 🙂 sevdiğiniz size o kadar çok aşık ki sizden çocuğu olsun istiyor.

 
12:12 Saatin Anlamı SENİ YEMEĞE ÇIKARMAK İSTİYOR

Sevdiğinizle bir öğle yemeği şahane olmaz mı sizce de? Evet, 12 12 anlamı tam da bu manaya geliyor 🙂

Sevdiğiniz insanın veya düşündüğünüz kişinin sizin hakkında ne düşündüğünü rahatlıkla saat falı yolu ile öğrenebilirsiniz. Belli saat dilimlerinde hakkınızda ne düşünüldüğünü, ne yapmanız gerektiğini rahatlıkla çözebilirsiniz. Akşam veya gece saatlerinde karşınızdaki kişi sizinle eğlenmek veya yemeğe çıkmak isteyebilir. Bunun anlaşılabilmesi için bu saat dilimlerine dikkat edilmesi gerekir. Bu saat falı yardımı ile yemeğe çıkabilirsiniz. Tüm bu tahminler belli saat dilimlerinde yapılabilecek faaliyetlere göre belirlenir. Yani insanlar saatlere baktıktan sonra neden beni yemeğe çıkarmak istiyor, sorusunu kendilerine sorduklarında mantıklı cevaplar alabilmelidir. Söz konusu bu mantık kurallarına da dikkat ettikten sonra hayallerinizi gerçekleştirebilir ve bunları doyasıya sevdiğiniz insanla yaşayabilirsiniz.

 

13:13 Saat Anlamı SENDEN AYRILMAK İSTİYOR

Bu saat anlamı hiçte iç açıcı değil. Çünkü sevdiğin senden ayrılmak istiyor.

Gün içerisinde defalarca karşılaşılan çift saatlerin bir anlamı olduğunu biliyor musunuz? Bu sebeple o an saatte hangi çift saat denk geldi iseniz onun belirttiği anlama dikkat etmeniz gerekiyor. Saat baktığınızda karşılaştığınız çift saatin anlamı senden ayrılmak istiyor ise biran önce harekete geçmelisiniz. Çünkü sevdiğiniz kişi aranızda yaşadığınız sorunların üstesinde gelemeyerek hiç beklenmedik bir anda sizden ayrılmak istediğini söyleyebilir. O harekete geçmeden önce siz harekete geçmeli ve aranızda yaşadığınız sorunları çözmek için çaba sarf etmelisiniz. Kadınlar kendileri için mücadele eden erkekleri sevdikleri için size önemli bir zaman kazandırabilir. Bu zaman sarfı içerisinde yapacağınız sürprizler ile aşkınızı tekrar harekete geçirme ve eski güzel günlere dönme şansı yakalayabilirsiniz. Bu şekilde 13 13 saat anlamını anlatmış olduk.

 

14:14 Saatin Anlamı SÜREKLİ SENDEN BAHSEDİYOR

Bu harika bir haber değil mi? Seni ne kadar seviyor demek ki her an her dakika senden bahsediyor.

14 14 anlamı bu saate denk gelirseniz karşınızdaki kişinin etrafına sürekli olarak sizden bahsettiğini anlayabilirsiniz. Sizin büyünüze kapılmış olması ve sizden başka bir şeyi düşünemiyor olması oldukça yüksek bir ihtimal. Saatlerin günlük döngüde çeşitli anlamları olması ilişkilerin hangi aşamada olduğu hakkında bilgi verir. Bu döngülerden bir tanesi olarak sürekli sizden bahseden bir sevgiliniz ya da sizi düşünen biri olduğu algısını oluşturabilirsiniz. Etrafına devamlı senden bahseden bu gizemli kişinin yakın zamanda sana açılması da söz konusu. Senin bütün iyi yönlerini gören ve sana kapılan bu kişi ile ilgili bilgi almak istiyorsan etrafına daha detaylı bir şekilde bakmalı ve bu gizemli kişinin kim olabileceğine kanaat getirmelisin.

15:15 Saatin Anlamı SENİNLE SİNEMAYA GİTMEK İSTİYOR

Bu saat anlamına baktığımızda bir nevi sosyal aktividen bahsediliyor olmasıdır.

Hayatımızı da var olan ilişkilerimizde devamlılık arz etmesi için sosyal aktiviteler olması şarttır. Bu faaliyetler ilişkilerimizi sağlamlaştırır. Bu aktiviteler beraber gezmek, beraber oynamak, beraber s,nemaya gitmek vs. 15 15 anlamı da berabar vakit geçirdiğiniz kişi sizinle sinemaya gitmek istiyor. Bizce şu hayattaki en güzel şeylerden birisi sevdiğinle film izlemek olsa gerek. Bu Şahane bir haber sevdiğin seninle film izlemek istiyor.

 
16:16 Saatin Anlamı SENİNLE TATİLE ÇIKMAK İSTİYOR

Karşılıklı sevginin oluştuğu ilişkilerden aşkın doğması kaçınılmazdır. Aşkı bulan çiftler birbirlerine her anlamda yakınlık duyar. Hep yan yana olarak, birlikte alışveriş yaparak, film izleyerek ortak özelliklerini keşfetmeye çalışırlar. Aşkı yakaladığınızı anlamak için daha çok vakit geçirmeniz gerekecektir. Aşk varsa karşılıklı istekler ortaya çıkar. Saat anlamına göre saat 16:16 yı gösterdiğinde, size tatil teklifinde bulunacak. Bu testi sizde uygulayabilirsiniz. Tatile çıkma teklifi ile gelen partnerinize sizin ne cevap vereceğiniz ise meçhul. Sevgiliniz sizi çok seviyor ve aşık. Ancak tatile çıkma teklifine vereceğiniz cevapla ona olumsuz duygular çağrıştırabilirsiniz. İlişkinizin zarar görmemesi için o size bu teklifi yapmadan önce önleminizi alsanız iyi edersiniz. 16:16 saat anlamı sevdiceğinin ile harika bir tatilin habercisidir! 🙂

 

17:17 Saat Anlamı SANA SIRILSIKLAM AŞIK

17 17 saat anlamı ise böyle bir saat görürsen şayet sevinçten havalara uçabilirsin 🙂 çünkü sana deli gibi aşık!

Zaman her şeyin dermanı olduğu gibi bazen de denk gelinen saat ve dakikaların da hayatımızda bir anlamı bulunuyor. İnsanlar gündüz vakitlerinde işleriyle daha fazla meşgul olduğu için ve günlük hayatın verdiği koşuşturmadan ötürü sevdiğini düşünmeye vakit bulamamaktadır. Ancak akşam saatlerinde sevdiklerine ayıracak vakitlerden de dolayı daha fazla duygusal anlamda düşünmeye meyilli olabilmektedirler. Akşam saatlerinde saat 17:17 ‘ye denk geldiyseniz partneriniz de size sırılsıklam aşık ve sizi düşündüğünün belirtisi olabilir. Bunun sebebi de birbiriniz için hayatın en yaşanabilir anlamı olduğunuzu ve en güzel aşkların en özel duyguların yoğun olarak yaşanacağının işaretidir. İki elmanın yarısı da denebilirsiniz. Bu zaman dilimine denk geldiyseniz aşkınızla birlikte uzun yıllar geçireceksiniz.

 

18:18 Saat Anlamı SENİ AİLESİ İLE TANIŞTIRACAK

Sevdiğiniz kiş isizi ailesi ile tanıştıracak olmasıdır.

Uzun süren bir ilişkiniz var ve sevdiğiniz ile aranız çok iyi. Bunu düşündüğünüzde ileride neler gelişebileceğini tahmin ediyor olmalısınız. İlişkinin devamında evlilik öncesinde aile ile tanışmak vardır. 18 18 anlamı ise bu saate denk geldiğinizde biliniz ki sevdiğiniz seni ailesi ile tanıştırmayı düşünüyor. Sevdiğiniz sizi düşünmesi gerçekten çok güzel bir haber. Çünkü insan sadece çok değer verdiklerini ailesine anlatır ve tanıştırır.

 

19:19 Saat Anlamı SENİNLE ALIŞVERİŞE ÇIKMAK İSTİYOR

Saatler ve anlamı yazımızda 19 19 saat anlamı ise. Evlisiniz veya sevgilisiniz fark etmez. Sonuçta bir ilişkiniz var. Bu saate denk geldiğinizde sevdiğinize alış verişe çıkma durumunuz var. 19 19 anlamı da tam olarak ta budur. Sevdiğinle alışveriş yapmak eminiz yaptığın diğer aktiviteler gibi harikadır. Bu saatti görürsen de sana onunla eğlenceli bir alışveriş yolu görünüyor. Kısaca 19 19 saat anlamını bahsettik.

 

20:20 Saatin Anlamı SENİ ÇOK KISKANIYOR

Bu saate denk geldiğinizde bilin ki sevdiğiniz sizi çok ama çok seviyor çünkü çok kıskanıyor. Kıskanmak sevmekten ileri gelir. Bir insan sevmediği bir şeyi kıskanamaz . Bu ister çanlı olsun ister cansız bir varlık olsun. Bu insanın doğasında böyldir. 20 20 anlamı da sevdiğin seni çok kıskanmasıdır. Bu rakamları görürsen şayet sevdiğinin seni kıskandığını düşünebilirsin.

 
21:21 Saatin Anlamı SENİ ALDATIYOR

Böyle bir saate denk geldiğinizde bilin ki sevdiğiniz sizi aldatıyor olabilir.

Bir ilişkide sevgiliyi yıkan en can yakıcı olay hiç şüphesiz aldatmadır. Saatler yine bu konuda da gerçeği gösteriyor. Aldatıldığını anlamak bir bayan için hiç zor olmasa da, saatin gizeminden yararlanmak da gerçeği gösteriyor. Saatler geçmek bilmiyor ve sanki her baktığınızda aynı saati görüyorsanız örneğin saat 21:21 ve 5 dakika sonra saate baktığınızda yine aynı saati hatırlıyorsanız ne yazık ki sizi aldatıyor. Bu durumun gerçekliğini öğrenmek için Whatsapp üzerinden görüntülü arama yapabilirsiniz. İlişki yaşamak çoğu kişi için çok zordur. Aldatılmak çok zor bir durum olsa da bunu yaşayan çoğu kişi var. Bu yüzden içine kapanmak yerine bu ilişkiyi sonlandırıp, daha dürüst bir kişiyle yeni bir ilişki yaşanabilir.

22:22 Saat Anlamı ELLERİNİ TUTMAK İSTİYOR

Sevdiğin seni çok özlemiş olmalı. Senden başka bir şey düşünemiyor. Tek düşündüğü şey senin ellerini tutmak.

22 22 anlamı bu saate denk gelirseniz sevdiğiniz ya da sevgiliniz olan kişinin ellerinizi tutmak için sabırsızlandığını anlayabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlıyorsanız ya da başlamışsanız ilişkinizi bir üst adıma taşımak için sevgilinizin ellerini sizin ellerinize kenetlemek istediği apaçık ortada. Bu zamana kadar yaşadığınız ilişki modellerinden daha farklı olarak bu ilişkinizde ellerinizin kenetlenmesi oldukça önemli. İlk adımı sevgilinizden bekleyebilirsiniz ya da siz atabilirsiniz. Ellerini tutmak isteyen bu kişinin seninle ilgili çok güzel hayalleri var. Bu hayallere onun ellerini tutarak başlayabilirsin. Onu kaybetmemek adına mutlaka ne yapman gerekiyorsa yapmalısın ve ilişkinin bir üst adıma geçmesi için onu cesaretlendirmelisin. Ellerini tutmak ilk adımı atmak için yeterli.

23:23 Saat Anlamı SENİNLE SARILIP UYUMAK İSTİYOR

Sarılmak dünyanın en güzel şeylerinden biri olmalı. Hele ki sarıldığın kişi sevdiğin ise ve sarılarak uyuyorsanız bu güzellik ikiye katlanır. 23 23 saatini gördüğünüzde biliniz ki sevdiğin seninle sarılıp uyumak istiyor 🙂

Saat falı günümüzde birçok insan tarafından kullanılan ve inanılan fallardan biridir. Her saat diliminin farklı bir anlamı ve size verdiği farklı bir mesaj vardır. Bu saat dilimleri gece veya gündüz içerdikleri anlamlarla karşınızdaki insanın veya düşündüğünüz insanın ne düşündüğünü ortaya koyan zamanlardır. Peki, her saatin anlamı aynı mıdır? Hayır. Saatlerin hepsinin farklı bir içeriği ve altyapısı mevcut. Örneğin karşınızdaki kişi veya düşündüğünüz insan sizinle uyumak isteyebilir. Bu isteğini saat falını kullanarak öğrenebilirsiniz. Peki, nasıl anlaşılır? Bu soruya, düşündüğünüz kişinin size bu düşüncesini yansıttığı saat dilimine bakarak anlayabilirsiniz. Bu da saatlerin zaman dilimlerini önemli kılıyor. Çünkü hepsi mantık çerçevesinde belirlenmiş durumlardır.

Ters Saatlerin Anlamı 2019

Ters saatlerin anlami isiminden anlaşılacağı gibi pekte pozitif değildir. Ondan dolayı kimse bu saatlerde bulunmak istemezler. Ama yinede sizlere bu saatlerin ters anlamını bilmeniz gerektiğini düşünüyoruz.

Konumuz saatler olunca merak edeceğinizi düşündüğümüz saatler neden ileri ve geri alınır? yazımıza da bakabilirsiniz.

01:10 Saat Anlamı SENİ HİÇ SEVMİYOR

Ters saat anlamları birincisi, evet arkadaşlar saatiniz bu vakiti gösteriyorsa size kötü bir haberimiz var. Maalesef sevdiğiniz sizi hiç sevmiyor.

ters-saatlerin-anlamlari

 
02:20 Saat Anlamı SENDEN HOŞLANMIYOR

Evet arkadaşlar saatiniz 02.20’ yi gösteriyorsa maalesef sevdiğiniz sizden hoşlanmıyor. Umarız bu saate hiç denk gelmezsiniz.


03:30
Saat Anlamı SANA AŞIK DEĞİL

Eğer saate baktığınızda saatiniz 03.30 ise eğer sevdiğiniz şahıs size aşık değil.


04:40
Saat Anlamı SENİ SEVDİĞİ PEK SÖYLENEMEZ

Arkadaşlar bu saati görürseniz sevdiğiniz size açılamıyor demektir. Ona açılabilmesi için yardımcı olabilirsiniz.


05:50
Saat Anlamı SENDEN HOŞLANIYOR

Eğer sevgilinle aranın düzelmesini istiyorsan sana iyi bir haberimiz var. Bu saati gördüysen sevgilinle aran düzelecek ve böylece sevdiğiniz senden hoşlanıyor olacak.


10:01
Saat Anlamı SENİNLE EVLENMEK İSTİYOR

Uzun yıllar berber olduğun sevdiğin gönül verdiğin kişi seni beklenmedik anda sana bazı şeyler söyleyebilir. Gecenin bir yarısı böyle bir saate rastlarsanız eğer sevdiğiniz kişi size evlilik teklifi yapabilir. Ters saatlerinin anlamı ne kadar olumsuzluk içerse de işte beklenilen tamda budur. Herkesin hayallerini süsleyen olay.


12:21
Saat Anlamı SENİ SEVMİYOR

Evet arkadaşlar saatiniz bu vakiti gösteriyorsa size kötü bir haberimiz var. Maalesef sevdiğiniz sizi sevmiyor.

Her güzel ilişki mutlu bir başlangıçlara sebebiyet verse de bazen partneriniz ile ilgili sorunlar yüzünden ilişkinizi bitirmek en doğru kararlar arasında olabilir. Genellikle karşılıklı olarak alınan kararlar arasında yer alsa da zaman her derdin dermanıdır. Zaman, hayatımızdaki o kadar büyük bir yere sahiptir ki ya ilaç gibi gelir ya da zehir gibi. Saat 12:21’a denk geldiğinizde saatin anlamı olarak hayatınızda pekte istenilmeyen duruma hazırlıklı olmanız gerekebilir. Partnerinizle yaşadığınız her şeye dikkat etmeli ayrılık çanları kapınızı her an çalabilir anlamı çıkartabilirsiniz. Bu üzücü bir durum olsa da karşılıklı olarak birbirinizi idare edip bazı sorunlarınızı kavga ile çözmek yerine nasıl çözebiliriz diye düşünerek yola çıkmak ilişkinizi kurtarmanız da işinize yarayacaktır.


13:31
Saat Anlamı SENİ UMURSAMIYOR

Sevgilinle aranda yaşanmış bazı tatsızlıklar olabilir. Bu olaylar onu fazlaca üzmüş görünüyor ki yaptığın hatalardan dolayı seni umursamıyor.


14:41
Saat Anlamı SENİNLE GELECEK PLANLIYOR

Eğer sevdiğinizin ailesi ile tanışmayı istersiniz değil mi? O zaman şanslısınız bu saati gördüyseniz sizi ailesi ile tanıştıracak ve seninle gelecek planlıyor olacak.


15 51
Saat Anlamı ESKİ SEVGİLİNLE ARANIZ DÜZELECEK

Bu saati gördüğünüzde eski sevgilinizle aranız bir ihtimal düzelebilecek.


20 02
Saat Anlamı SENİNLE EVLENECEK

Sevgilinle aranın düzelmesini istiyorsan sana iyi bir haberimiz var. Bu saati gördüysen sevgilinle aran düzelecek ve seninle evlenecektir.


21 12
Saat Anlamı HEP SENİ DÜŞÜNÜYOR

Herkes sevdiğinin sürekli kendisini düşünmesini ister öyle değil mi? Mutlu olabilirsin çünkü o hep seni düşünüyor.


23 32
Saat Anlamı SENİNLE YEMEĞE ÇIKACAK

Herkes sevdiği ile güzel bir akşam yemeğine gitmek ister öyle değil mi? Bu saate denk gelirseniz sizinde böyle bir şansınız var demektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz