Ana sayfa Sosyal Medya insta PP Büyütme Nedir?, Nasıl Yapılır?

insta PP Büyütme Nedir?, Nasıl Yapılır?

1547
0
insta-PP-büyütme

Oldukça çok kişi tarafından kullanılan İnstagram uygulamasında birçok kısaltma işaretleri bulunmaktadır. Bu kısaltma işaretlerinden insta pp büyütme gibi seçenekler ile insta pp foto büyütme gibi farklı yazılışlarda kısaltmalar mevcuttur.

Çok kişi tarafından fazla bilinmeyen pp büyütme insta kısaltmalarını sizlere kısa bir şekilde açıklayalım. İngilizce Profil Picture kelimelerinin baş harfleri, Türkçe yazılışı ise profil fotoğrafı anlamına gelmektedir. İnstagram uygulamasını kullanan kişiler bu kısaltmayı yaparak karşı tarafa anlatacağı şeyi kısaltarak söylemektedir.

İnstagram Gizli Hesapta PP Nasıl Görülür?

İnstagram kişilerinizden bir kişinin fotoğrafını büyütmek isterseniz uygulamanın size özel fotoğraf büyütme araçları bulunmaktadır. Büyütmek istediğiniz fotoğraf sahibinin hesabı gizli bile olsa bunu yapmanız mümkündür. Fotoğrafı büyütebileceğiniz gibi indirme işlemini de yapabilirsiniz. Tek bir gizli hesap resmi büyütebileceğiniz gibi birçok resim büyütebilirsiniz.

İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütmenin Yapılışı Hakkında

İnstagram profil fotoğrafının büyütmenin nasıl yapıldığını kısa bir şekilde anlatmamız gerekirse;

  • Profilini büyütmek istediğiniz kişinin kullanıcı adının ne olduğunu bilmelisiniz.
  • Bu kullanıcı adını aracın kutusuna yazmanız gerekiyor.
  • Yazmış olduğunuz kullanıcı adının fotoğrafı sağ tarafta görülecektir.

Bu işlemleri adım adım takip ederek büyütmek istediğiniz kişinin profil fotoğrafını hem büyütebilir, hem de telefonunuza indirebilirsiniz.

İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme Aracı Hakkında

İnstagram profil fotoğrafı büyütme aracı, hangi kişinin profil fotoğrafını görmek istiyorsanız o kişinin fotoğrafının büyük görünmesini sağlamaktadır. Profil fotoğrafını büyük görebileceğiniz gibi indirme işlemini de hiçbir ücret vermeden yapmanız mümkündür.

İnstagram Profil Fotoğrafı Büyütme Fiyatları Hakkında

İnstagram da büyütmek istediğiniz kişinin fotoğrafı sırasında sizin bu işlemi yapmanız için şifre vermeniz gerekmemektedir. Profil fotoğrafını büyüttüğünüz kişinin bilgileri ise hiçbir şekilde sisteme kayıt edilmez. Bu yapmış olduğunuz profil fotoğrafı büyütme ve indirme işlemini hiçbir şekilde üçüncü bir şahıs görmez.

Profil resmini büyüttüğünüz kişinin sizin yaptığınız işlemden hiçbir şekilde haberi olmaz. Bu işlemleri yaparken hiçbir şekilde ücret ödemezsiniz. Bu resim büyütme işlemi yapabildiğiniz gibi İnstagram takip etmeyenleri toplu olarak bulma yapabilir ve İnstagram story indirme işlemini de yapabilirsiniz.

Bilgiall yazarı olarak nice makaleler yazdım da bir tek öz geçmişimi yazamadım...

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here