Ana sayfa İos iPhone internetsiz Müzik Dinleme Nasıl Yapılır?

iPhone internetsiz Müzik Dinleme Nasıl Yapılır?

2733
0
iphone-çevrimdışı-müzik-dinleme

iphone internetsiz müzik dinleme nasıl yapılacağını bu makalemizde anlatmaya çalışıyor olacağız. Ayrıca iphone internetsiz müzik dinleme programları veya uygulamaları vermeye çalışacağız.

iPhone’da internetsiz Müzik Dinleme

Günümüzde artık akıllı mobil cihazların girmesiyle teknoloji akıl almaz bir hale gelmiştir. Bu kadar hızlı gelişen teknolojiyle de hayatımızda bir zamanlar var olan müzik çalarlar da mazide kaldı. Artık günümüzde pek çok insan harici olarak müzik çalar kullanmaktadır. Bunun yerine artık gelişen teknolojiyle akıllı mobil cihazlar üzerinden müzik dinlenilmektedir. Hatta son dönemde müzik servisleri daha da gelişerek, kullandığımız akıllı mobil cihazları daha fazla ön plana çıkarmaktadır.

Müzik Dinleme Servisi

Elbette ki günümüzde değişen ve gelişen müzik dinleme servislerinin belli başlı şartları bulunmaktadır. Şartları şöyle belirtsek, çevrim içi olmadan hiçbir şekilde müzik dinleyememe veya internetsiz müzik dinleme iPhone için Spotify gibi servislere belirli miktarda ödeme yapmak gibi şartları bulunmaktadır.

Peki, hem ücret ödemeden hem de sürekli çevrim içi olmadan müzik dinleyemez miyiz? iPhone internetsiz müzik dinleme uygulamaları bu konuda Apple, müzik severlere oldukça düşünceli davranmıştır. Apple internetsiz müzik dinleme için birçok alternatif sunmuştur. Birazdan iPhone da internetsiz müzik dinleme uygulamalarından bahsedeceğiz.

iPhone’da İnternetsiz Müzik Dinleme Uygulamaları

iOS işletim sistemi Android işletim sistemine kıyasla bir miktar farklılık göstermektedir. iPhone internetsiz müzik dinleme için en mantıklı işlem uygulamalardan faydalanmaktır. iPhone internetsiz müzik uygulaması ile hem ücretsiz hem de ekstra çevrim içi olayıyla uğraşmış olmayacaksınız. Üstelik iPhone internetsiz müzik indirme programı ile hem de kendi müzik listeniz kendinize göre oluşturabilirsiniz. Ne zaman isterseniz kontrol edebilir ve çevrim dışı müzik keyfi sürebilirsiniz. Dilerseniz internetsiz müzik iPhone için olan uygulamalara biraz göz atalım.

İnternetsiz Müzik Dinleme Uygulamaları

İşte, iPhone mobil cihaz kullanıcılarını oldukça sevindiren bir haber olan internetsiz müzik dinleme uygulamaları;

  • Noon Pacific Uygulaması
  • Bravo Music Play
  • iPlay Çevrimdışı Müzik Çalar
  • GO Müzik
  • Spotify Premium
  • Tubidy
  • Music Cloud Offline

Şimdi biraz daha uygulamaların içeriklerinden bahsedelim.

Noon Pacific Uygulaması

Oldukça basit bir arayüze sahiptir. Üstelik buna rağmen en kapsamlı uygulamalardan birisidir. Sürekli olarak kullanıcı kitlesine yeni çalma listesi önermektedir. Ayrıca bu ve tüm işlemleri ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Spotify ile entegreli bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Bu sayede müziklerinizi indirmenize yardımcı olmaktadır. Ancak bunun için bir Spotify hesabınızın olması zorunludur.

Bravo Music Play

Tamamen iOS için geliştirilmiş bir müzik uygulamasıdır. Program en güzel özelliklerinden birisi izlenen videoları klipleriyle indirme imkanı sunmaktadır. Hem klipleriyle indirebilir hem de direkt ses dosyası olarak da kullanabilirsiniz. Bravo Music Play tarafından tüm iPhone kullanıcılara sağladığı internetsiz müzik dinleme imkanı ile müzik keyfinize doyamayabilirsiniz.

iPlay Çevrimdışı Müzik Çalar

Bu uygulama da bizlere internetsiz müzik dinleme imkanı sunmaktadır. Ancak bu uygulamanın diğerlerinden bir miktar farkı bulunmaktadır. Oda şöyle ki, iPlay uygulamasından doğrudan müzik indirme gibi bir işlem söz konusu değildir. Bunun yerine müzik aktarması hizmeti sunmaktadır. Cloud müzik dinleme uygulaması olan bu uygulama ile Google Drive gibi depolama servislerinden müzik aktarmanızı kolaylaştırmaktadır.

GO Müzik

Diğer bir iPhone’da İnternetsiz Müzik Dinleme uygulamalarından birisi de Go Müzik uygulamasıdır. BU uygulamada da Cloud servisi yardımıyla müzik yüklemesi yapabilirsiniz. WİFİ transfer özelliğini kullanarak dilediğiniz müzikleri uygulama içerisine aktarabilirsiniz. Böylece internetsiz müzik uygulamasından faydalanmış olmaktasınız.

Spotify Premium

Evet, liste de tamamen ücretsiz müzik uygulamalarına yer verdik ancak birkaç düşük miktar ödeme gerektiren uygulamaları da aktarmak istedik. Bunun için Spotify müzik uygulaması kesinlikle önerebileceğimiz bir uygulamadır.

Tubidy

Tubidy uygulaması da müzik dosyalarını indirmek için harika bir uygulamadır. Üstelik sadece ses değil, video olarak da şarkıları dilediğiniz gibi indirebilirsiniz.

Music Cloud Offline

Bu programı ise hem çevrim içi hem çevrim dışı kullanabilirsiniz. Apple müzik için iyi alternatif müzik uygulamalarından birisidir

İnternetiniz olmadan müzik dinlemek istiyorsanız önerdiğimiz müzik uygulamalarını mutlaka değerlendirmelisiniz.

Bilgiall yazarı olarak nice makaleler yazdım da bir tek öz geçmişimi yazamadım...

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here