Ana sayfa Son İçerikler Vodafone Bedava internet 2020

Vodafone Bedava internet 2020

218
0
vodafone-bedava-internet

Bu makalemizde sizlere 2020 yılında vodafone bedava internet kazanma yollarını anlatmaya çalışacağız. Ayrıca vodafone faturalı ve faturasız bedava internet kazanmayı da açıklayacağız.

Vodafone Hediye internet

Dünyanın önde gelen GSM operatörlerinden biri olan ve bu özelliği ile yıllar önce Türkiye’de de bu işe soyunan Vodafone, hali hazırda Türkiye’de faaliyet gösteren en önemli GSM operatörlerinden biri olma özelliğini taşıyor. Turkcell ve Türk Telekom ile Vodafone, Türkiye’nin en önemli GSM operatörleri arasında.

Vodafone, bu büyük çaplı yatırım, hizmet kalitesi, sunmuş olduğu kampanyalar ve birçok özelliği dışında, 2020 yılı içerisinde müşterileri için ekstra bir özellik daha sunuyor. Her yıl çeşitli kampanyalar halinde Vodafone bedava internet hizmeti veren ve müşterisini memnun etmek üzere yeni hediyeler dağıtan firma, bu yıl da Vodafone ücretsiz internet 2020 kampanyaları düzenliyor.

Vodafone ile Bedava İnternet Kazanma Yöntemleri

Vodafone, Vodafone Yanımda uygulaması ile onlarca hediye dağıtmaya devam ediyor. 2019 yılında olduğu gibi 2020 yılında da aktif bir şekilde kullanılacak olan uygulama, tüm müşterilerine çarkı çevirme işlemi karşılığında hediyeler dağıtmaya devam edecek.

Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan ‘Bana Ne Var’ çarkını çeviren şanslı kullanıcılar, 2020 Vodafone bedava internet kazanma şansını da yakalamış olacaklar.

Vodafone Yanımda ile dağıtılan internet ödülleri arasında saatlik, gecelik, günlük, haftalık olarak;

  • 100 MB
  • 250 MB
  • 500 MB
  • 1 GB olmak üzere birbirinden farklı internet ödülleri bulunmakta ve bu ödüller dışında birçok farklı ödül de yer almaktadır.

Vodafone ile ödül kazanmak için Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeyi unutmayın!

Faturasız Hatlara Bedava İnternet

Yaptığı altyapı çalışmaları ile günden güne iletişim kalitesini artıran ve her aşamasında daha çok gelişme hedefleyen Vodafone, mobil ve sabit internet konusunda Türkiye’de 1 numara olmak istiyor.

Bu çalışmaları sayesinde Türkiye’nin en iyi operatörleri arasına kısa sürede giren ve yıllardır bu rekabette öne geçmek için fırsat kollayan Vodafone, 4.5 G destekli mobil ve kablosuz internet ile hem ceplere hem evlere hızlı internet kazandırmaya devam etmekte. Vodafone’da ister faturalı olun, ister faturasız.

Vodafone Yanımda uygulaması ile internet kazanma şansınız mevcut. Ayrıca, Google Play Store’da yer alan ve Vodafone bedava internet 2020 faturasız hat sahipleri için internet kazandıran bir diğer uygulama da Vodafone Self Servis.

E-Faturalıya Özel 1 GB İnternet

Vodafone, birçok sebep dolayısı ile müşterilerine bedava internet kazandırmaya özen gösteriyor. Kağıt faturanın masrafından kurtaran ve E-Faturaya geçiş yapan müşterilere özel bir kampanya sunan Vodafone, E-Fatura müşterileri için 15 gün boyunca doya doya kullanılacak 1 GB hediye internet kampanyası sunuyor. Bedava internet Vodafone 2020 hedefleri doğrultusunda, E-Faturaya geçiş yaptıysanız, Vodafone’dan hediye internetinizi almayı unutmayın.

Vodafone Yanımda Avantajları Bitmiyor

Vodafone Yanımda ile kazanabileceğiniz sayısız avantaj, sizleri memnun etmek üzere oluşturulmuş özel hediyelerden oluşuyor. Bu uygulama ile Vodafone bedava dakika 2020 hediyeleri vereceği gibi bu hediyeler arasında da haftalık hediye internet paketi de dağıtacak. Vodafone Yanımda uygulamasını indiren ve kullanan tüm Vodafone müşterileri, aşağıdaki adımları izleyerek 2 GB hediye internete sahip olabilirler.

  1. Vodafone Yanımda uygulamasını indirin.
  2. Vodafone Yanımda uygulamasına şifreniz ile giriş yapın.
  3. Uygulama içinde internet paketleri bölümüne geçiş yapın.
  4. İnternet paketlerinden Hediye Haftalık İnternet Paketini Al seçeneğini tıklayın.

Bu sayede 2 GB olarak haftalık şekilde hattınıza tanımlanan Vodafone hediye internet 2020 kampanyasından faydalanabilir ve 2 GB gibi özel bir internet hediyesinin tadını çıkarabilirsiniz.

Bir SMS ile Hediye 500 MB Bedava İnternet Kazan

Vodafone 2020 bedava internet kazanma yöntemlerinden biri de GSM operatörünüzün sağladığı kampanyalardan birinden faydalanarak gerçekleştiriliyor. Hattınız üzerinden NET 500MB yazarak Vodafone’a SMS atarsanız, 500 MB bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için 3636 numaralı hatta yollayacağınız SMS atın ve Vodafone sizlere bu küçük SMS karşılığında 500 MB bedava internet kazandırsın.

Vodafone Dakika Kazanma

Vodafone Yanımda uygulaması ile internet ve dakika kazanma şansından bahsetmiştik. Vodafone faturalı ve faturasız hatlar ile bedava dakika kazanma şansı yakalamak için bir diğer yol da 542DK yazarak Vodafone’a ait 7000 numaralı hatta SMS göndermekten geçiyor. Bu sayede Vodafone tarafından tam tamına 542 dakikalık özel bir hediye kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Vodafone 4.5G Geçiş Kampanyası ve Hediye İnternet

Vodafone hattınız var ama hala 4.5G kullanmıyor musunuz? O halde 1 ay boyunca geçerli olmak üzere 2 GB bedava internet hakkından da faydalanamıyorsunuz demektir! Bu hediyeyi ücretsiz şekilde kazanmak, hem faturasız hem de Vodafone faturalı bedava internet kazanma şansından faydalanmak için var olan Vodafone hattınızı en yakın Vodafone şubesinden 4.5G’ye taşımanız gerek.

Vodafone hattınızı 4.5G olarak güncellemek, hepi topu 10 dakikanızı alacak bir işlem. Bu işlemi gerçekleştirmek ve karşılığında alacağınız 4.5G destekli hattı kullanmak hem daha hızlı bir internet kullanma fırsatı yakalamanıza hem de bunun karşılığında ücretsiz bir şekilde internet kazanmanıza vesile olacak.

Hattınızı 4.5G olarak güncelledikten sonra ise cep telefonunuzdan 3636’ya bir mesaj göndererek 2 GB bedava internetinizi doya doya kullanabilirsiniz.

Bilgiall yazarı olarak nice makaleler yazdım da bir tek öz geçmişimi yazamadım...

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here