Ana sayfa Son İçerikler Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma Yolları

Türk Telekom Bedava Dakika Kazanma Yolları

2669
0
,türk-telekom-hediye-dakika

Türk telekom bedava hediye dakika kazanma yollarını anlatmaya çalışıyor olacağız. Ayrıca Türk telekom bedava dakika hilesi 2021 yılında nasıl yapılacağını anlatacağız.

Türk Telekom Hediye Dakika Kazanma 

Türk Telekom müşterilerine bedava konuşma yapmaları için dakika hediye ediyor. Türk Telekom’dan bedava dakika kazınmak için uygulanması gereken birkaç yol bulunmaktadır. Türk Telekom tarafından verilen bedava dakikalar abone olduğunuz paketi etkilemeden konuşma olanağı sağlıyor. Türk Telekom’dan bedava dakika kazanmak için öncelikle hattınızın Türk Telekom hattı olması gerekir. Türk Telekom’dan bedava dakika kazanmak için uygulanacak yollar şöyle sıralanabilir.

Üye Ol Kazan

Türk Telekom mobil hattı kullanan müşterileri Woops’a üye olarak bedava dakika kazanabilir. Woops üyeliğini gerçekleştiren müşterilerine Türk Telekom 7 gün boyunca geçerli olacak 2.000 dakika görüşme hediye etmektedir. Türk Telekom’un Woops kampanyasına katılmak için Türk Telekom hattınızın mesajlar bölümünden “ 4545”’e büyük harflerle “ WOOPS “ yazarak ücretsiz olarak mesajı göndermeniz yeterlidir. Türk Telekom mobil hattınıza gelen onay mesajından sonra 7 gün boyunca kullanabileceğiniz 2.000 dakika görüşme hattınıza tanımlanmaktadır.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom’da bulunan Sil Süpür kampanyasına katılmak için herhangi bir başvuru yapmaya gerek yoktur. Türk Telekom’un Sil Süpür Kampanyasına kurumsal Sayfasında bulunan Online İşlemler Uyguluması’na giriş yapanlar ve burada bulunan Sil Süpür oyununu oynayan herkese sürpriz hediyeler sunulmaktadır.

Türk Telekom online işlemler menüsünde bulunan Sil Süpür oyununu oynayan herkese cepten internet, sınırsız konuşma, Muud Premium üyeliği ve başka sürpriz hediyeler kazanmaktadır. Türk Telekom online işlemlerde bulunan Sil Süpür oyunu her hafta yeniden oynanarak daha büyük hediye kazanma şansı yakalanabilir.

Türk Telekom’un Sil Süpür Kampanyasına katılmak veya oyun oynamak için hiçbir ücret ödenmez. Online İşlem menüsünde bulunan oyunu tüm Türk Telekom mobil hatta sahip müşteriler ücretsiz olarak oynayabilir. Oyun sonunda bedava konuşma dahil birçok sürpriz hediye kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Türk Telekom Hediye Konuşma Paketi

Türk Telekom hattına sahip olanlar Türk Telekom’dan bedava konuşma paketi alabiliyor. Türk Telekom hattı olanlar telefonlarının mesaj bölümüne büyük harflerle “ DENEME ” yazarak “ 5555 ” servisine ücretsiz kısa mesaj atarak bedava konuşma paketine sahip olabilirler. Türk Telekom tarafından hattınıza tanımlanan bedava konuşma paketi mevcut konuşma süreleriniz dışındadır ve ekstra ücret talep edilmez.

Türk Telekomlulara Şebeke İçi Dakika kazanma

Türk Telekom aboneleri kendi aralarında konuşma açısından oldukça avantajlı kampanyalara sahiptir. Türk Telekom müşterileri operatör içinde bulunan diğer hatlarla 2.000 dakika ücretsiz görüşme şansına sahiptir. Bunun için Türk Telekom hattına sahip cep telefonunun mesajlar bölümüne büyük harflerle “MILYON” yazarak “ 3527 ”’e kısa mesaj göndermek gerekiyor. Türk Telekom ilgili servisi tarafından cep telefonunuza gelecek onay mesajından sonra şebeke içi bedava 2.000 dk. görüşme hakkı hattınıza tanımlanır ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Hediye Gece Paketleri

Türk Telekom’un faturasız mobil hat kullanan müşterilerine özel Gece Paketi hediyesi bulunmaktadır. Türk Telekom faturasız hat kullanıcıları her gün saat 21:00’dan sabah 09:00’a kadar ücretsiz konuşma hakkından faydalanmaktadır. Gece paketinden yararlanmak isteyen Türk Telekom faturasız mobil kullanıcıları aylık 30 TL yükleme yapmak durumundadır. Türk Telekom faturasız mobil hattına 30 TL yükleyen aboneler cep telefonlarının mesajlar bölümüne büyük harfler kullanarak “ GECE “ yazarak “ 4545 “’e göndermeleri durumunda her gece 21:00’den sabah 09:00’a kadar konuşma hediyesi kazanmaktadır.

Her Yöne Bedava Konuşma Dakikası Kazanma

Türk Telekom faturasız mobil aboneleri tüm operatörler ile bedava konuşma olanağı sunan dakikalar kazanma şansına sahiptir. Türk Telekom Bedava Her Yöne konuşma dakika kazanmak için hatlarına 30 TL ve üzeri yükleme yapması gerekir. Faturasız mobil hattına 30 TL yükleme yapan Türk Telekom aboneleri cep telefonlarının mesaj bölümünden yine büyük harfler kullanarak “HERYONE DK” yazarak “5555”’e kısa mesaj atması yeterlidir. Bu kampanyadan bayanlar her gün 13:00 ile 14:00 arasında yararlanmaktadır.

Bilgiall yazarı olarak nice makaleler yazdım da bir tek öz geçmişimi yazamadım...

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here