Ana sayfa Sosyal Medya En Güzel Takma isimler

En Güzel Takma isimler

1529
0
en-güzel-takma-isimler

Bu yazımızda sizlere en iyi ve en güzel tama isimleri sunmaya çalışıyor olacağız. Ayrıca etkileyici ve değişik takma isimleri de sizlerle paylaşacağız.

Takma İsimler

İsimleri aynı olan kişileri birbirinden ayırmak için güzel takma isimler takmak doğru bir davranıştır. Yalnızca isimleri aynı olanlar değil artık çoğu kişi dijital ortamda etkileyici takma isimler kullanıyor. Kendi adına benzeyen, daha dikkat çekici hatta yabancı takma isim kullananlar bile bulunuyor. İsmim ilgi uyandırsın, ismimle kişileri etkileyeyim düşüncesi taşıyan çoğu kişi ise ilginç anlamlara gelen isimleri tercih edebiliyor.

En Güzel Takma İsimler Nasıl Bulunur?

En çok online platformlarda, sohbet ve oyun odalarında kullanılan en iyi takma isimler cep telefonlarına isim kaydederken de işe yarıyor. Arkadaş ya da tanıdıklarını rehberlerine kaydetmek isteyen kişiler, lakaplarıyla da kayıt yapabiliyor. Kişiler sevgiliye takma isimler

bulmak için de internet ortamından araştırma yapabildiği gibi, beğendiği bir kitaptan alıntı yaparak da takma isim seçebiliyor. Ayrıca şarkı sözü, sanatçı ismi, çizgi film kahramanı ve hayvan isimleri dahi lakap olarak seçilebiliyor.

Takma İsim Nasıl Belirlenir?

Bir arkadaşınıza, bir tanıdığınıza ve sevgiliye güzel takma isimler seçerken dikkatli seçim yapmak gerekir. Dış görünüş özelliklerine, karakterine ya da kişiliğine zarar vermeyecek, gururunu incitmeyecek lakaplar seçmek daha doğru bir tercihtir.

Bir erkek için kişiler mizahi olarak erkek takma isimleri seçtiklerinde bu kişi şaka kaldırmayan bir kişiyse bu şaka onun hiç hoşuna gitmeyecektir. Bu nedenle lakap takarken dikkatli olmak şarttır. Kötü anlam taşıyan lakaplar seçmektense anlamlı ve hoş sözcükler seçmek daha özel bir seçimdir.

Takma İsim Belirleme Yöntemleri

Yeni edindiğiniz bir arkadaşınıza isim takmak istediğinizde, önceliğiniz onun kişilik özelliklerine dikkat etmek olmalıdır. Arkadaşınızın, dış görünüşüne, ten rengine, yürüyüş şekline, diğer kişilere göre tarz olan bir davranışına özel lakap seçebilirsiniz. Kardeş ya da bir akrabanıza lakap takmak istediğinizde, soyadına, giyim tercihine, gıda tercihine ve hatta beğenilerine özel lakap belirleyebilirsiniz.

Neden Takma İsim Kullanılır?

İsmi aynı olan iki kişiyi birbirinden ayırabilmek, cep telefonunda gerçek isminin görünmesini istemediğiniz kişileri saklamak için takma isim kullanılır.

Bilgiall yazarı olarak nice makaleler yazdım da bir tek öz geçmişimi yazamadım...

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here