Ana sayfa Son İçerikler Euro Truck Simulator 2 Hilesi Nelerdir?

Euro Truck Simulator 2 Hilesi Nelerdir?

1336
0
ets 2 para hilesi

Euro Truck Simulator 2 hilesi konulu makalemizde siz değerli okurlarımıza Euro Truck Simulator 2 hız, para ve seviye hilesi paylaşmaya çalışacağız.

Euro Truck Simulator 2

Günümüzde en çok oynanan tır simülasyon oyunlarından bir tanesi de Euro Truck 2’dir. Bu oyun dünya genelinde birçok ülkede en çok oynanan oyunlar arasında yer almaktadır.

Bu durumun temel nedenlerinden birisi de Euro Truck Simulator 2’nin oldukça gerçekçi grafiklere sahip olması ve kontrollerinin kolay olmasından kaynaklıdır. Bununla birlikte oyun içerisinde şirket kurarak sıfırdan bu şirketi yükselterek ilerleme gerçekleşiyor. İlerledikçe oyun içerisinde bulunan para ve seviyeler de artıyor.

Bununla birlikte birçok kişi ets 2 para hilesi ve ets 2 seviye hilesi tarzı hileleri merak ediyor. Bununla birlikte Euro Truck Simulator 2 hız hilesi de ets 2 para ve level hilesi konusunu merak eden kişiler için ayrı bir merak konusu.

Euro Truck Simulator 2 Para Hilesi

Euro Truck 2 para hilesi içerisinde oyun başlangıcında oyuncuya verilen paraları arttırmaya yönelik olan coin hilesi bulunmaktadır. Bu hile ile oyuncular istedikleri şekilde Euro Truck Driver para hilesi konusunda paralarını harcayabilmektedirler. Bununla birlikte ETS 2 oyunu içerisindeki paralar ile oyun içerisinden istenilen tır satın alınıp kullanılabiliyor.

Euro Truck Simulator 2 Hız Hilesi

Euro truck driver 2018 para hilesi ile birlikte birçok oyuncu bu oyun içerisindeki önemli etkenlerden biri olan hız hilesini de merak etmektedirler. Bu durumun temel nedenlerinden birisi de oyun içerisinde oyunculara verilen tırların ortalama olarak hızlarının düşük olmasından kaynaklıdır. Bununla birlikte oyunu oynayan oyuncular tırların hızlarını arttırmak için çeşitli hız hilelerini kullanmaktadırlar.

Bu hız hileleri ile birlikte oyuncular kullanmakta oldukları veya almak istedikleri tırların maksimum hızlarını iki katına kadar çıkarabilmektedirler. Bununla birlikte oyun içerisinde oyunculara verilen görevleri daha kısa bir sürede bitirebilme özellikleri kazanmaktadırlar.

Euro Truck Driver Para Hilesi

Euro Truck Driver adlı oyun içerisinde sıfırdan başlayarak bir şirket kuruyorsunuz ve bu şirketi kendi tırlarınız veya oyunun geçici olarak verdiği dorseler ile görev yaparak büyütüyorsunuz. Bunun yanında oyun içerisinde gezerek de seviyeyi arttırabilirsiniz.

Euro Truck Driver oyunu içerisinde oyunculara birçok farklı marka ve modellere sahip tırlar sunuluyor. Bu tırlar içerisinden istenilen özellikteki tırlar almak için de oyun içerisinde para gerekmektedir. Oyun içerisinde para kazanmak için seviye atlayıp görev yapılmalıdır. Bu durum dolayısı ile oyuncular para hilesi yapmaktadırlar ve istedikleri tırları alıp modifiye edip oyunu oynamaktadırlar.

Euro Truck Driver Seviye Hilesi

Oyun içerisinde para hilesi kadar önemli olan bir diğer hile türü de seviye hilesidir. Seviye hilesi oyuncuların mevcut olarak bulundukları ilerlemeyi temsil eder. Bu ilerleme oyuncuların oyundaki görevleri yapması ile artmaktadır. Ancak seviye artışı uzun süreceği için birçok oyuncu ETS 2 adlı oyun için seviye hilesi de yapmaktadır. Bu durumun temel nedenlerinden bir tanesi de oyun içerisinde birçok özelliğin seviye ile alakalı olmasından kaynaklıdır.

Bilgiall yazarı olarak nice makaleler yazdım da bir tek öz geçmişimi yazamadım...

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here