Ana sayfa Keşfet Aura Ne Demek?, Aura Renkleri Nelerdir?

Aura Ne Demek?, Aura Renkleri Nelerdir?

3232
0
aura;aura-ne-demek;aura-renkleri;aura-nedir

Bu günkü makalemizde aura konusunu ele alacağız. Öncelikli olarak aura ne demek ve aura renkleri neler olduğundan bahsedeceğiz. Ardından da auramı nasıl görebilirim? ve auro nasıl güçlendirilir? soruların cevabını bulmaya çalışacağız.

Aura Ne Demek?

Aura ne demek sorusu ile başlayacak olursak. Aslında bu kelime tüm varlıklar için kullanılmaktadır. Genel bir kavramdır. Aura nedir sorusunun cevabı; insan vücudu sarmalanmış şekilde kendine özgü rengi olan elektromanyetik alan bulunmaktadır. Bu elektromanyetik alana aura ismi verilmektedir. Aura alanı vücuttan 20-25 cm dışa doğru uzanır. Aynı zamanda bu alan, bir kalkan vazifesi de görmektedir. Güçsüz ya da güçlü olması pek çok durumu etkileyen faktörü oluşturmaktadır. Böylelikle aura nedir? sorusunun cevabını bulmuş olduk.

Auramı Nasıl Görebilirim?

Aura görülebilmesi için pratik, loş bir odada bir yere oturulması yeterlidir. Elbette, bu işlemin bazı adımları vardır;

Eller otuz saniye süresince hızla birbirine sürtülür.

Sürtme işlemi bittikten sonra avuçlar birbirini görecek şekilde ve aralarında biraz mesafe olabilecek şekilde tutulur. İleri ve geri hareket ettirilir. Bu sırada aralarında olan mesafenin değişmemesine özen gösterilmesi gerekir.

Daha sonra avuç içlerine bakılır.

Avuç içlerinde dumana benzeyen bir şey belirir. Bu aura’dır. Eğer bu işlem aksatılmadan her gün yapılırsa aura rengarenk olarak görülmeye başlar. Dolayısıyla bu aura renkleri olarak tanımlanır.

Bir Başkasının Aura Renkleri Görülebilir Mi?

Herkes kendi aura renklerini görmek ister. Ama bunun yanı sıra; başkalarının da aura renklerini görmek mümkün. Elbette, bunun için biraz daha eğitim gerekmektedir. Eğitimle insanların ruh hallerini ya da hastalıklarını bilmek ve anlamak söz konusu olur. Bu konu üzerine yazılmış bir çok makale ve kitap bulunabilir. Bunları okumak oldukça yararlı olacaktır. Özetle durumu açıklamak gerekirse adım adım değinilmelidir.

Öncelikle; aurası görülmek istenen kişiye iki metre mesafede durulur. Bu kişiye odaklanmamak suretiyle bakılır. Bir süre sonrasında karşıdaki kişinin aurası görülmeye başlanır.

Auralar, kişilerin ruh hallerine göre şekillenirler. Söz gelimi; kişi mutlu ise auralar renkli ve kesiksiz şekildedir. Eğer kişi mutsuz ise durum tam tersinedir. Auralar kesikli ve renksizdir. Diğer bir deyişler; bu kişilerin aurası kırıklı yapıda ve gridir.

Aurası Güçlü ve Zayıf İnsanlar

Bu durumu bir örnekle açıklamak gerekir. Örneğin; aurası güçlü olan bir kişi ele alınsın. Bu kişi, daha zor hastalanır. Böyle kişiler olumsuz durumlar olduğunda kolaylıkla etkilenmezler. Her türlü duruma hazırlıklıdır. Aurası zayıf olan kişilerde ise durum farklıdır. Bu kişiler çok daha kolay hastalanırlar. Bunun yanı sıra; negatif durumlar bu insanları hemen etkisi altına alır ve enerjileri çok çabuk düşer.

Ayrıca aura nedir? konulu yazımızın yanında merak edeceğinizi düşündüğümüz parapsikoloji nedir? yazımıza da bakabilirsiniz.

Aura Güçlendirilebilir Mi?

Çok merak edilen konulardan biridir. Aura güçlendirmek mümkündür. Aura güçlendirmesi, genel olarak aurada titreşim bozuklukları ya da yırtılması durumunda bunların iyileştirilmesi anlamına gelmektedir. Bu tür vakaların iyileştirilmesi bioenerji ile mümkün olmaktadır.

Auro Nasıl Güçlendirilir?

Aurayı güçlendirmek için bazı adımlar atılabilir. Bu adımlar gün içinde herkesin rahatlıkla yapabileceği basit işlemlerdir.

– İlk olarak meditasyon önerilmektedir. Gün içinde en az on beş ya da yirmi dakika meditasyon yapılmalıdır.

– Normal zamanlarda tüketilen öğünlerden daha az yenmesi gerekir. Öğünlerin zamanlarına da özen gösterilmelidir. Çok yemek yemek insanın enerjisinden çalmaktadır.

– Dik yürümek ve aynı şekilde dik oturmak da oldukça önemlidir. Bu duruş pozisyonları kişinin kendine olan güvenini artıracağı gibi aurayı da güçlendirir.

– Tercihen pamuklu ya da bambu giyimler giyilmelidir. Naylon ve satenlerden üretilmiş her tür kıyafet parçası giyilmemelidir.

– Enerjiyi düşürecek ve olumsuz etkileyecek negatif insanlardan, ortamlardan ya da durumlardan kesinlikle uzak durulmalıdır.

– Sürekli ve her konuda pozitif düşünülmelidir. Her olaya ya da duruma negatif bakılmamalı. Her şeyin iyi tarafı görülmeye çalışılmalıdır. Bu şekilde aura oldukça güçlenecektir.

– Enerjiyi yükselten her türlü düşünce, faaliyet ve çalışma auranın yükselmesini sağlar.

Bu günkü makalemizde sizlere aura renkleri ve aura ne demek sorsununa cevap bulmaya çalıştık. Ayrıca auro nasıl güçlendirilir ve auramı nasıl görebilirim? sorularını yanıtladık.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here