Ana sayfa Son İçerikler Whatsapp Çevrimiçi Takip Nasıl Yapılır?

Whatsapp Çevrimiçi Takip Nasıl Yapılır?

2283
0
whatsapp-online-takip

Whatsapp çevrimiçi takip konulu yazımızda siz okurlarımıza ücretsiz Whatsapp online takip nasıl yapılacağını anlatmaya çalışacağız. Ayrıca wp çevrimiçi takip 2021 ‘yi detaylı olarak anlatacağız.

Whatsapp Çevrimiçi Takip

En popüler iletişim uygulamalardan biri olan Whatsapp, bazı yeni özellikleri ile hep tartışma konusu oluştur. ‘Mavi tık’, ‘son görülme’ gibi özellikleriyle birçok ilişkinin ocağına ateşler düşürse de hala tartışmasız en pratik ve yaygın iletişim platformudur.

Birçok kurumsal platform gibi mahremiyete önem vermektedir. İnsanlarda uygulama ayarlarını kişiselleştirerek, son görülme, giriş saati gibi bilgilerini istediği kişilerden gizleyebiliyor.

“acaba şimdi ne yapıyor” merakı, bütün o gizliliği ortadan kaldıracak yöntemler doğuruyor.

Çocuğunuzun, sevdiğiniz bir insanın Whatsapp’da ne zaman çevrimiçi olduğu öğrenmenizi sağlayan, çevrimiçi takip ve bildirim uygulamaları bulunmakta. Wp çevrimiçi takip programları ile merak ettiğiniz o kişilerin anlık durum bilgisini alabilirsiniz.

Whatsapp Takip Programları Neler Yapar?

Whatsapp çevrimiçi takip etme konusunda bir çok program ve her programın ayrı ayrı özellikleri olsa da, genel olarak bu programlarla yapabildikleriniz şunlardır.;

Merak ettiğiniz kişinin Whatsapp çevrimiçi durumunu anlık görebildiğiniz ve hangi saatlerde ne kadar aktif olduğunu içeren ayrıntılı bildirimler alırsınız. Bildirim geldiğinde, onun sohbet penceresine gittiğinizde online olduğunu görürsünüz.

Sadece çevrimiçi bilgisi değil, Whatsapp’da çevrimdışı olduğunda da, ne zaman çevrimdışı olduğu bildirimi size iletilir.

Bu uygulamalar sayesinde, merak ettiğiniz kişinin uygulama kullanma düzenini öğrenebilirsiniz. Çocukların online faaliyetlerini takip etmek isteyen ebeveynler için de kullanılabilir. Hangi saat dilimlerinde ne kadar çevrimiçi olduklarını öğrenip, çocuklarınızı riskli bulduğunuz durumlardan koruyacak ebeveyn kontrolleri sağlayabilirsiniz.

Bu sayede merak ettiğiniz kişinin online olup olmadığını sürekli kontrol etmenize gerek kalmaz.

Bu uygulamalardan bazıları, tek bir kişi ile sınırlı değil, çoklu takipler yürütmenizi de sağlar. Böylelikle merak ettiğiniz herkesin çevrimiçi hareketlerini öğrenebilirsiniz.

Whatsapp online takip uygulamaları kullanmak isteyenlerin merak ettiği bir soru, takip ettiği kişinin bundan bilgisi olabilir mi? uygulama karşı tarafa sizinle ilgili hiç bir bildirim iletmemekte. Yani bunu siz söylemedikçe bilemeyecektir.

Uygulama Paralı Mı?

Whatsapp çevrimiçi takip iPhone ve android tabanlı çalışan programları internette bulabilirsiniz. Bu programların hem ücretli hem de ücretsiz Whatsapp online takip olanları mevcuttur. Whatsapp çevrimiçi takip ücretsiz olanın kullanım kapasitesi daha sınırlıyken, ücretli programlar daha geniş bir fonksiyon sunmaktadır. Dilerseniz ücretsiz Whatsapp çevrimiçi takip programını kullanabilirsiniz. Dilerseniz de paralı olanların, ücretsiz 12-24 saatlik deneme limitleri bulunmakta.

Ücretsiz bu limitler ile uygulamaları deneyebilir, karşılaştırabilir ve emin olduktan sonra satın alabilirsiniz. Satın alabileceğiniz bu programların, haftalık ve ya aylık premium üyelikleri bulunmakta.

Uygulamaların çalışma yöntemi genelde birbirine yakındır. Uygulamayı kurup çalıştırdıktan sonra, ilgili yere merak ettiğiniz kişi ya da kişilerin numarasını girip onaylamanız yeterlidir.

Merak etiğiniz kişiden ne kadar uzakta olursanız olun, durum ve profil fotoğrafı değişikliklerini de kapsayan çevrimiçi hareketlerini Whatsapp çevrimiçi takip programı sayesinde öğrenebilirsiniz.

Bu Whatsapp çevrimiçi takip 2021 programları hakkında sizi bilgilendirdikten sonra, bu programları kullanmak doğru mu değil mi, etik tartışmasını size bırakıyoruz.

Bilgiall yazarı olarak nice makaleler yazdım da bir tek öz geçmişimi yazamadım...

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here