Ana sayfa Son İçerikler Vodafone Numara Değiştirme Nasıl Yapılır?

Vodafone Numara Değiştirme Nasıl Yapılır?

2735
0
vodafone-numara-değişikliği

Vodafone numara değitirme nasıl yapılacağı hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Ayrıca vodafone faturalı numara değiştirme nasıl yapılır sorusunu yanıtlayacağız.

Vodafone Numara Değişikliği

Günümüzde artık birçok insan numara değiştirme işlemine gitmektedir. Bu kadar çok talep olmasıyla birlikte karşımıza Vodafone numara değiştirme nasıl gerçekleşir tarzında sorular gelmektedir. Ancak Vodafone numara değişikliği talebi ile Vodafone operatör değiştirme işlemleri birbirinden farklı işlemlerdir.

Bu yazımızda da Vodafone numara sonu değiştirme gibi birçok bilgiyi öğreneceğiz. Hatta bun ek olarak da Vodafone faturalı hat numara değiştirme işlemi nasıl gerçekleşir hepsinin tek tek anlatacağız. Vodafone firması, günümüz en iyi hizmet veren operatörlerinden birisidir. Hem kaliteli hizmeti hem de fayda sağladığı birçok kampanyası ile Vodafone hattı kullanan tüm kullanıcı kitlesini mutlu etmektedir.

Ancak bu kadar olumlu kampanyaları olmasına rağmen elbette ki numara değiştirme Vodafone hattı üzerinden işlem yapmak isteyenler olabilmektedir. Vodafone hattını, numarasını değiştirerek kullanmak isteyen kişiler de olabilmektedir. Ancak bu işlemler birbirinden farklı olmaktadır. Şimdi tek tek en detaylı bilgiyi sizlerle paylaşalım.

Vodafone Numaramı Nasıl Değiştiririm?

Vodafone numaranızı değiştirmek için birçok sebebiniz olabilir. İlla ki numaranızı komple değiştirmeyebilirsiniz. Numaranızın son hanelerinde de özel rakamlar ile değişiklikler yapabilirsiniz. Ancak bu değişikliği yaptıktan sonra eski numaranıza dönmeniz oldukça zor olacaktır hatta tekrar dönemeyebilirsiniz.

Bunun en büyük nedeni ise eski numaranızı bir başkası doğal olarak satın alacaktır. Haliyle eski numaraya dönmek zor olmaktadır. Vodafone için numaranızda son hanesini veya son birkaç adet rakam değiştirmek istiyorsanız bu işlemi hem bayilerden hem de Vodafone müşteri hizmetleri aracılığıyla yapabilirsiniz.

Ancak bu işlem için hattınızın kesinlikle sizin üzerinizde olması gerekmektedir. Bunun için 0542 542 00 00 numarasını aramanız yeterli olacaktır. Buna ek olarak şunu da belirtelim, Vodafone numara değiştirme ücreti de bulunmaktadır.

Değiştirme ücreti ise hemen hemen 18-19 TL arasında tutmaktadır. Not olarak ekleyelim, numaranızı değiştirdiğiniz de eski numaranıza dair tüm haklar ve kampanyaları yeni aldığınız numaranıza da aktarabilirsiniz. Belirttiğimiz işlemleri uygulamanız halinde Vodafone faturalı numara değiştirme veya faturasız olarak değiştirme işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Vodafone Numarasını Taşıma İşlemi Nasıl Yapılır?

Vodafone kullanıcıları genelde Vodafone hattından oldukça memnun kalmaktadırlar. Ancak bazı kitle bazı sebeplerden dolayı değişikliğe gitmektedir. Hatta bazı kitle Vodafone kampanyalarından memnun kalmamasından dolayı da değiştirmektedir. Eğer sizler de farklı operatörlere numaranızı taşımak istiyorsanız bunun için aşağıda belirteceğimiz aşamaları takip edebilirsiniz.

Vodafone Abonesi Olarak Hattı Farklı Bir Operatöre Taşıma Yöntemi

Şimdi şöyle ki, Vodafone hattınızı farklı bir operatöre çevirmek istiyorsanız, bu işlem oldukça basittir. Bunun için herhangi en yakın bayiye giderek bu işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca bunun uğraşmak istemeyenler için, internet üzerinde de Vodafone hattınızı başka operatöre taşıyabilirsiniz. Üstelik bayiye kadar gitme işleminden de kurtulmuş olursunuz.

Vodafone hattı internet üzerinden farklı bir operatöre taşımak için;

  • Operatörün adını tarayıcıya yazın,
  • Ayrıca numara taşıma olduğunu da belirtin.
  • Hangi numaraya taşımak istiyorsanız başvuru sayfasında o kısmı doldurun.

Bu şekilde kolaylıkla operatör değişikliği yapabilirsiniz. Ancak şu kesin bilgidir ki, Numara taşıyabilmek için hattın sizin üzerinize olması şarttır. Ayrıca taşıma işlemi yapmak istediğiniz numaranın son 3 ay boyunca Vodafone’da olması gereklidir. Böylece Vodafone numara değiştirme ve Vodafone numara değiştirme 2021 detaylarını da bu şekilde öğrenmiş olduk.

Bilgiall yazarı olarak nice makaleler yazdım da bir tek öz geçmişimi yazamadım...

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here