Ana sayfa Son İçerikler En Güzel Twitter Kullanıcı Adları

En Güzel Twitter Kullanıcı Adları

1482
0
twitter-kullanıcı-isimleri

Twitter kullanıcı adları makalemizde siz değerli okurlarımıza yaratıcı twitter kullanıcı adları veya isimleri sunmaya çalışıyor olacağız.

Twitter Kullanıcı İsimleri

Twitter bir sosyal medya ağıdır. Bu sosyal medya ağında kullanıcılar twit atarlar ve insanların görmesini sağlarlar. Bazı sosyal ağların aksine Twitter kullanım ve fikrini sunma açısından daha uygun bir ağdır. Özellikle insanların birbirleri ile iletişime geçmesi için kurulan sosyal medya ağlarının yanı sıra Twitter daha çok serbest fikir belirtme ve düşünce paylaşma için uygun bir ağdır.

Twitter insanlara kendileri için bir isim seçmelerini ister. Çok sık isim değiştirmemek için yaratıcı Twitter kullanıcı adları daha çok seçilir. Çünkü sürekli isim değişikli eğer popüler bir kişilikse sorun çıkabilir. Twitter isimleri illaki mantıklı olmak zorunda değildir. Yani Twitter kullanıcı isimleri seçilirken kişinin kendi kafasında daha önce belirlediği bir isimde konulabilir.

Twitter İsmi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Twitter isimleri cool olursa dikkat çeker. Bir de paylaşılan içerikler dikkat çekiciyse kolaylıkla takipçi toplanabilir. Bunun için arama motoruna Twitter kullanıcı adı örnekleri ya da Twitter kullanıcı adı önerileri yazılırsa çıkan seçeneklerden seçebilirsiniz ya da zaten olan bir isimden ilham alabilirsiniz.

İsim Zaten Alınmışsa

Güzel Twitter isimleri zaten alınmıştır. Ancak siz de aynı ismi almak istiyorsanız, o kullanıcı ile iletişime geçmeye çalışıp hesap ismini almak istediğiniz açıklarsanız. Eğer kabul ederse hesap ismini alırsınız ancak kabul etmezse kendinize başka bir isim bulmanız gerekebilir. Bunun için komik Twitter isimleri konusunda bir düşünebilirsiniz. Bazıları çok değişik isimler bulur. Onlar kendi yeteneklerini kullanarak yaratıcı Twitter kullanıcı adları üretirler.

İsim Hakları

Eğer bir ünlü veya tanınmış bir kişiyseniz ve Twitter isminiz çoktan fan hesapları tarafından alınmışsa o zaman kimliğiniz Twitter ekibine doğrulaması için göndermeniz gerekebilir. Twitter ekibi sizin gerçek kişi olduğunuzu kabul ederse istediğiniz herhangi bir ismi alabilirsiniz.

Ancak hesabınız zaten varsa ve başka birisi sizin adınıza gerçek hesap diye tanıtıp insanları kandırıyorsa yine aynı yöntem ile o kişinin gerçek olmadığın kanıtlayarak hem hesabınızı hem de itibarınızı kurtarabilirsiniz. Eğer bunları yapamazsanız hukuki yollara başvurmanızda fayda var. Yoksa gerçekten insanların yanlış anlaşılma sonucu bile olsa nefretlerini kazanabilirsiniz.

Bilgiall yazarı olarak nice makaleler yazdım da bir tek öz geçmişimi yazamadım...

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here