Ana sayfa Son İçerikler Turkcell Bedava Dakika Kazanma Yöntemleri

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Yöntemleri

1251
0
turkcell-bedava-dakika-2020

Bu makalemizde sizlere Turkcell bedava dakika kazanma yollarını anlatmaya çalışıyor olacağız. Ayrıca turkcell bedava konuşma yöntemlerini anlatacağız.

Turkcell Bedava Dakika Kazanma

Turkcell bedava konuşma yapabilmek için birçok yöntem bulunmaktadır. Türkcell bedava dakika kazanma nasıl gerçekleşir birazdan sizlerle paylaşacağız. Zaman zaman internet paketimiz bize yeterli gelmeyebilir. Bunun için, Turkcell her yöne bedava dk veya Turkcell dakika kazanma gibi kampanyalar sunmaktadır.

Ancak Turkcell hediye dakika kazanmak için birkaç yol denemek gereklidir. Hem faturalı hem de faturasız hat kullanan kişilere Turkcell ücretsiz dakika hizmeti vermektedir. Bu hizmetten yararlanan kişiler hem ücretsiz dakika kazanacak hem de sevdikleriyle uzun uzun konuşabilecektir.

En popüler Turkcell bedava dakika kazanma 2021 Türk Telekom hediye dakika gibi birçok başlıkta alternatif dakika hizmetlerini inceleyebilirsiniz.

İşte Turkcell operatörü bedava dakika kazanmak için yöntemler;

Turkcell Hesabım Uygulaması İle Bedava Dakika Kazanma

Turkcell operatörünün çıkardığı Turkcell uygulaması olan Turkcell hesabım uygulaması ile bedava dakikalar kazanabilirsiniz. Ayrıca bunun dışında tüm online işlemleriniz de halledebilirsiniz. Turkcell dakika konusunda oldukça bonkör davranmaktadır.

Bunun için Turkcell hesabım uygulamasından salla kazan özelliğini kullanarak bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Telefonunuzu sallamanız ile birlikte haftalık bedava dakikalar kazanabilirsiniz.

Ayrıca buna ek olarak da şunu ekleyelim. Turkcell hesabım uygulamasında yer alan Turkcell Hediye Havuz özelliği ile bedava dakika kazanabilir ve kullanabilirsiniz. Bu işlemi yapmak için havuz içinde bulunan görevleri yerine getirmek yeterli olacaktır.

Turkcell Bedava Konuşma Paketi Nasıl Yapılır

Turcell operatörü en çok dakika, konuşma dağıtan operatördür. Özellikle her yöne dakika hizmeti sunarak siz değerli müşterilerine uzun uzun konuşma fırsatı tanımaktadır. Eğer sizde Turkcell’in bu hizmetinden faydalanmak istiyorsanız aşağıda belirteceğimiz yöntemleri denemeniz yeterli olacaktır.

  • SUPRIZ yazıp, 2222 mesaj yollayarak sürpriz hediye kazanabilirsiniz.
  • FIRSAT yazıp, 2222 mesaj yollayarak fırsat dakikalar kazanabilirsiniz.
  • GEL DK yazıp, 2222 mesaj yollayarak bedava dakikalar kazanabilirsiniz.
  • Turkcell Hediye Havuz yöntemiyle ücretsiz dakikalar kazanabilirsiniz.
  • Turkcell BIP uygulamasını kullanarak da bedava dakika kazanabilirsiniz.
  • Salla- Kazan Yöntemiyle de her hafta ayrı dakikalar kazanabilirsiniz.

Bu işlemler ile rahatlıkla ve istediğiniz gibi dakikalarca sevdiklerinizle konuşabilirsiniz.

Turkcell BIP Uygulaması

Turkcell hat kullanan kişiler için ücretsiz konuşma hakkı kazanmak isteyen kişiler, BIP uygulamasını da indirebilir. Bunula birlikte bir sürü aktif konuşma paketleri kazanabilir. Hatta şunu da ekleyelim, her yöne 100 dakika konuşma için 1 TL ücret ödeyerek kazanacağınız dakikayı kullanabilirsiniz. 1 TL ile her yöne olacak şekilde BIP uygulamasının üzerinden görüşmenizi sağlayabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanmak için BIP 100 DK yazmanız ve 2200 mesaj yollamanız yeterli olacaktır.

Hafta Sonu Turkcell’lilerle Bedava Konuşma Paketi

Bu kampanyadan Faturasız yani hazır kart kullanan kişiler kullanabilmektedir. Bu hizmetten faydalanmanız doğrultusunda, hafta sonu ücretsiz bir şekilde konuşma paketleri kazanabilirsiniz. İçerisinde ki tüm paketler sınırsız ve tamamen ücretsiz bir şekilde ayarlanmıştır. Ancak bunun için hattınız 35TL ve üzeri yükleme yapmanız gerekmektedir. Hat sahibi olan kişiler 1 ay boyunca her Cumartesi ve Pazar günleri bedava konuşma paketlerinden faydalanabilirler. Sizin 35 TL yüklemeniz ile birlikte konuşma bedava dakikalar otomatik olarak hattınıza yüklenecektir.

Turkcell Her Yöne Bedava Dakika Kazanma Paketi

Turkcell her yöne şekilde bedava dakika kazanmak daha avantajlıdır. Bunun için BIP uygulamasından da yardım alabilirsiniz. Ayrıca Türk Telekom dakika bedava veren bu operatörler için de birçok sorular almaktayız.

Yeni yıl için Türk Telekom bedava dakika hilesi 2021 işlemlerine gerek kalmadan Türk Telekom hediye dakika 2021 sitelerini inceleyebilirsiniz. Avea her yöne bedava dakika yapma işlemleri bu operatörde de geçerlidir. Hatta bedava dakika Türk Telekom ile dilediğiniz kadar kendi dakikalarınızdan yemeden kullanabilirsiniz. Böylece yazımızda Turkcell için bedava dakika kazanma yöntemini de öğrenmiş olduk.

Buna ek olarak Türk Telekom ücretsiz dakika kazanmak istiyorsanız da diğer sayfaları inceleyebilirsiniz. Bu sayede yeni yılda bedava dakikalar ile sevdiklerimizden uzak kalmamış olacağız.

Bilgiall yazarı olarak nice makaleler yazdım da bir tek öz geçmişimi yazamadım...

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here