Ana sayfa Son İçerikler internet Kazandıran Uygulamalar Nelerdir?

internet Kazandıran Uygulamalar Nelerdir?

1281
0
bedava-internet-kazandıran-uygulamalar

Bu makalemizde siz değerli okurlarımıza internet kazandıran uygulamalar hangileri olduğunu anlatmaya çalışacağız. Ayrıca Turkcell, Vodafone, Türk Telekom internet kazandıran uygulamalar bahsedeceğiz.

İnternet Kazandıran Uygulamalar

Günümüzde operatörler artık kullanıcı kitlelerine birçok güzellikleri bulunmaktadır. Akıllı mobil cihaz üzerinde kullanılmak için hem fatura hem de faturasız hat sahiplerine sınırlı veya limitli internet hediye etmektedirler. Ancak maalesef ki insanlar sınırlı internet paketinin hiçbir şekilde yeterli gelmediğini vurgulamaktadır.

Bu yüzden internet paketine sahip tüm hediye internet veren uygulamalar sayesinde internet sınırında aşım olması halinde çıkan sonuçları önlemek istemektedirler. İnternet kazandıran uygulamalar 2021 ile bazı operatörler yani Turkcell, Türk Telekom veya Vodafone gibi firmalar kendi kullanıcı kitlesine ücretiz internet kampanyaları düzenlemektedir.

Ayrıca belki çoğu insan tarafından duyulmamış olabilir ancak kullanıcı kitleye; avantaj, satış veya TV uygulamaları yardımıyla farklı şekilde hediye internet hizmeti sunan uygulamalar bulunmaktadır. Bu uygulamalar oldukça basittir. İndirdiğiniz andan itibaren bedava internet hattınıza otomatik olarak yüklenmektedir. Böylece wifi kesildiği veya olmadığı konumlarda hediye internet hizmeti veren uygulama ile kazandığınız bu internetin faydasından yararlanabilirsiniz.

Ücretsiz ve Hediye İnternet Veren Uygulamalar

İnternet dünyasının gelişmesiyle birlikte anket çalışmaları veya müşteri analiz gibi araştırmalar için farklı ortamlar hazırlanmaktadır. Bu durumda tüketici lehine olan imkanların oluşmasına olanak sağlayarak tüketiciler için hediye internet hizmeti sunmaktadır. Üstelik bu uygulamaların çalışma yöntemleri oldukça basittir.

Uygulama cihaza yüklenirken, gerekli olan tüm üyelik işlemleri tamamlandığında uygulamayı kusursuz bir şekilde kullanıma başlayabilirsiniz. Hediye veren internet uygulamalarının sizlere sunduğu reklama tıklama veya videoları belli bir süre izleme gibi şartlarını yerine getirdikten sonra bedava internet hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Hangi Uygulamalar Sayesinde Hediye İnternet Kazanılabilir?

İnternet kullanıcı kitlesi tarafından bedava internet veya hediye internet oldukça cazip gözükmektedir. Hatta bunu fark etmiş olan firmalar bu hediye veren uygulamaların ilgili sayısını çoktan geçmiştir. Ayrıca bu tarz uygulamalar internet tarayıcısında da kolaylıkla ulaşılabilir konumdadır.

Bizler de bu yazımızda sizlere Türk Telekom internet kazandıran uygulamalar, Vodafone internet kazandıran uygulamalar ve hatta Turkcell internet kazandıran uygulamalar hakkında bilgiler sunacağız. Bilgilerini vereceğimiz hediye internet uygulamalarını App Store veya Google Play Store yardımıyla mobil cihazlarınıza pratik bir şekilde indirebilirsiniz.

İşte İnternet kazandıran uygulamalar;

  • KickBit ile Hediye İnternet Kazanma,
  • Freenet ile Hediye İnternet Kazanma,
  • Databack ile Hediye İnternet Kazanma,
  • Hike Messenger ile Hediye İnternet Kazanma,
  • Bip Messenger ile Hediye İnternet Kazanma
  • Gigato ile Hediye İnternet Kazanma
  • Myidea ile Hediye İnternet Kazanma

Yukarıda bahsettiğimiz, internet kazandıran uygulamalar Turkcell ile internet kazandıran uygulamalar Vodafone da listenin içerisinde yer almaktadır. Şimdi uygulamaları biraz daha ayrıntılı inceleyelim.

KickBit ile Hediye İnternet Kazanma

Farklı ürünlerin reklamlarını içermektedir. Ürünlerinin beğenilmesi ile çalışma stilini yürütmektedir. KickBit, hediye internet veren uygulamalar içinde yer almaktadır. Ayrıca en güzel özelliği ise kullanım sonrası paylaşılması ile hediye internet miktarında da artış olmaktadır. Davet gönderdiğiniz kişi tarafından kullanılmaya başlanmasıyla hattınıza otomatik internet yüklenmektedir.

Freenet ile Hediye İnternet Kazanma

Freenet ise mobil cihazınıza uygulamayı indirdikten sonra uygulama sizden bazı görevlerini yerine getirmenizi isteyecektir. Bu sayede puan artışı olacaktır. Böylece görevleri tamamlamanız ile hediye internet kazanmış olacaksınız.

Databack ile Hediye İnternet Kazanma

En iyi Hediye internet veren uygulamalar 2021 arasında yer alan Databack, üye olmanız halinde direkt hattınıza 120 MB bedava internet yüklemektedir. Bu oldukça cazip gözükmektedir. Uygulama reklam videolarından oluşmaktadır. Doğal olarak videoları izlemeniz halinde hattınıza internet yüklemesi yapılacaktır. Databack uygulaması sayesinde aylık 1 GB’a kadar internet kazanma şansınız olmaktadır.

Hike Messenger ile Hediye İnternet Kazanma

Aralarında aslında en çok hediye internet veren uygulama Hike Messenger diyebiliriz. Uygulamayı yükleyerek, üye olmanız halinde bedava internet yüklemesi hemen hattınıza düşer. Ayrıca her davetiye göndermeniz ile kullanıcılar uygulamayı kullanmasıyla 20 MB kadar daha internet hattınıza yüklenir

Bip Messenger ile Hediye İnternet Kazanma

İnternet kazandıran uygulamalar Turkcell ile BİP Messenger uygulamasını kullanabilirsiniz. BİP uygulaması da hediye internet veren uygulamalar arasında yer almaktadır. İnternet kazanmak için tek yapmanız gereken uygulama üzerinden konuşmak ve mesajlaşmak! Hatta oluşturdukları bilgi yarışmada katılmanız yeterli olacaktır.

Gigato ile Hediye İnternet Kazanma

Gigato uygulamasının 2 özelliği aynı anda bulunmaktadır. Hem hediye internet vermektedir hem de veri alışverişi yaparken sizlere oldukça tasarruf sağlamaktadır. Şöyle ki kullanıldığınız uygulama 4.5G gerektirmeyecek bir uygulamaysa bu işlemi 2G veya 3G ile halletmektedir. Bu özelliği ile diğer uygulamalar arasında oldukça fark atmaktadır.

Myidea ile Hediye İnternet Kazanma

Myidea hediye internet veren uygulamalar arasında hem farklı hizmet sunumuyla hem de bedava internet ile oldukça dikkat çekici durmaktadır. Uygulamayı indirdikten sonra tüm fatura ödemeleri ve finansal işlemleri hallettikten sonra 48 saat içerisinde size 512 MB veya 1 GB internet paketi yüklenecektir.

Böylece hediye internet veren uygulamalar 2021 uygulamalarını da öğrenmiş olduk. İnternetinizin bir türlü yetmemesinden yakınıyorsanız kesinlikle bu uygulamalardan size en çok hitap edeni denemelisiniz.

Bilgiall yazarı olarak nice makaleler yazdım da bir tek öz geçmişimi yazamadım...

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here