Ana sayfa Android Telefona Müzik İndirme Nasıl Yapılır?

Telefona Müzik İndirme Nasıl Yapılır?

4596
0
telefona-muzik-indirme;telefona-muzik-indir;youtube-telefona-muzik-indir;

Bu makalemizde telefona müzik indirme konu başlığıyla youtube telefona müzik indirme nasıl yapılacağını anlatacağız. Ayrıca telefona ücretsiz müzik indirme işleminin akıllı telefonlarınıza nasıl yapılabileceğini bahsedeceğiz.

İnternetten telefona müzik indir ve telefona müzik indir ücretsiz bir şekilde nasıl yapılır gibi konulara değineceğiz.

Telefona Müzik İndir

İos ve android işletim sistemlerine sahip akıllı telefonları da bazı uygulamalar aracılığı ile indirebildiğimiz gibi ilgili sitelerden de indirebiliriz. Makalemizde bu işlemlerin nasıl yapılacağı anlatacağız.

Gelişen teknolojide gün geçtikçe yayılan internet ve internette beğenilen müzik ve videolar nasıl telefona indirileceğini düşünmüşüzdür.

Peki telefonda müzik indirme nasıl yapılıyor desek ve maddeler halinde anlatsak;

1. Müzik paylaşımı yapan uygulamalar üzerinden müzik dinleme ve indirme.
2. Müzik paylaşımı yapan web site üzerinden müzik dinleme ve indirme.
3. Sosyal paylaşım platformları üzerinden müzik dinleme ve indirme.
4. Telefona müzik yükleyereyek dinleme.

Evet yöntemler ile dinlemekte olduğumuz müziğin nasıl indireceğimizden bahsedelim.

1. Yöntem (Telefona Muzik İndirme)

Öncelikli olarak yayımlamasında herhangi bir sorun olmayan, yani telif hakları kendinde bulunduran şirketlerin sunmuş olduğu uygulamalarda müzik dinleyebiliriz. Müzik paylaşım uygulamalarına örnek verecek olursak Fizy, İtunes gibi uygulamalar ile müzik dinlediğimizde ve o müziği indirmemiz de herhangi bir sorun olmayacaktır.

Haricen Google Play ve App Store’da müzik dinlemek için sunulan üçüncü part uygulamalar olsa da zaman içerisinde telif haklarından dolayı uygulamalar marketten kaldırılmakta veya silinmektedir. Onun için uygulamalar üzerinden indirme işlemi sadece sunulduğu kadardır.

Ayrıca telefona müzik indir yazımızın yanında merak edeceğinizi düşündüğümüz instagram hikayede müzik paylaşma nasıl yapılır? yazımıza da bakabilirsiniz.

2. Yöntem (Youtube Telefona Müzik İndirme)

Sosyal paylaşım platformlarından olan Youtube içerisinde en çok müzik barındıran  platformdur. Youtube web sitesi, aynı zamanda uygulaması olan youtube telefona müzik indir ve indirilen videolar veya ses dosyalarını nasıl mp3 olarak dönüştürebileceğimizi anlatacağız. Şimdi o bahsettiğimiz uygulamadan anlatalım.

Öncelikli olarak telefona müzik indirme programı olan BrowserPro uygulamasını telefonumuza indiriyoruz. Akabinden tarayıcı yazan yerden istediğimiz videoyu buluyoruz. Bu youtube olur yada başka site de olabilir. Biz youtube telefona video indirme nasıl olduğunu anlatacağımız için youtube üzerinden devam ediyoruz.

Youtube’den bulmuş olduğumuz videoyu açıyoruz. Karşımıza kaydet veya farklı kaydet seçenekleri çıkıyor. Bu seçeneklerden birini seçiyoruz.

Akabinden karşımıza video şeklinde “480p” indir veya “ses dosyası (MP3) olarak indir seçecekleri çıkıyor. Bunlardan 480p olanı seçersek dosyayı video olarak indirecektir. Sonrasında indirilen videoyu Mp3 dönüştürebilirsiniz. Yada direk olarak ses dosyası MP3 olarak indirebilirsiniz. Bu şekilde youtube telefona müzik indirme nasıl yapıldığını anlatmış olduk.

Ayrıca telefona muzik indirme veya telefona şarkı indirme yazımızın yanda merak edeceğinizi düşündüğümüz whatsapp durumda müzik paylaşma yazımıza da bakabilirsiniz.

3. Yöntem (Telefona Müzik İndir)

İnternet üzerinden telefona müzik indirme işlemi yani bir web site aracılığı ile dinlediğimiz müzikleri telefonumuza indirebilirsiniz. Bunu bazı siteler telif hakkı gözetmeksizin kendi sitelerden servis ederek sizlere ulaştırabilir ve indirebilirsiniz.

Ayrıca te lefona muzik indirme yazımızın yanında merak edeceğinizi düşündüğümüz En iyi müzik indirme programları yazımız da bakabilirsiniz.

4. Yöntem (Telefona Müzik Yükleyerek Dinleme)

Bu yöntem ise indirme işleminden ziyade bilgisayar yada yardımcı hafıza cihazları ile telefonlara müzik dosyasını yüklemelidir. Öncelikle ara kablo ile telefonumuzu bilgisayar bağlayıp bilgisayarda bulunan müziklerimizi telefonumuza atıyoruz. Akabinde telefonumuzda istediğimiz zaman dilimizden internet olmadan dinleyebiliyoruz.

Bu yazımızda internetten telefona muzik indir ve youtube telefona müzik indir nasıl yapıldığını anlatmaya çalıştık. Ayrıca telefona müzik indir ücretsiz olarak nasıl yapıldığını bahsettik.