Ana sayfa Android En İyi LOL Karakterleri

En İyi LOL Karakterleri

2151
0
lol-karakterleri;lol-karakterleri-isimleri;lol-karakterleri-ve-ozellikleri;lol-en-guclu-karakter;lol-karakter-siralamasi;lol-hero-isimleri;lol-tum-karakterler;hangi-lol-karakterisin;en-iyi-lol-karakterleri;lol-kiz-karakterler;lol-tum-karakterler;lol-karakter isimleri;lol-yeni-karakter

LOL karakterleri yazımız da bugün lol karakterleri isimleri ve lol karakter sıralaması hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Ayrıca tüm lol karakterler ile lol karakterleri ve özelliklerine değineceğiz.

LOL Karakterleri

Devrin ve teknolojinin değişmesiyle artık yediden yetmişe herkesin alışkanlıkları ve hobileri değişti. Özellikle artık genç kesim vakit geçirmek için soluğu bilgisayar başında alıyor. Ekran başına bizi kilitleyen oyunlardan birisi de League of Legends. Bu oyun içerdiği çeşitlilik ile kullanıcılarını oldukça memnun ediyor. LOL karakterleri o kadar orijinal ve sayıca fazla ki bu oyundan sıkılmanız imkansız.

LOL Karakterleri Özellikleri

LOL karakterleri ve özellikleri oyun içerisindeki harita da gittiğiniz konuma göre bile şekil değiştirebiliyor. Örneğin AD güç taşıyıcısı olarak aldığınız bir karakteri orta koridorda kullanmak isterseniz rahatlıkla karakteri AP güç taşıyıcısı olarak kullanabilirsiniz.

Oyun yapımcıları geleneklerin dışına çıkarak birçok popüler oyunun aksine kadın oyuncuları da düşünmüş ve bu topluluğa LOL kız karakterler de eklenmiş. Miss Fortune, Jinx, Ahri bu kız karakterler arasında LOL karakter sıralaması içinde en başlarda. Oyuna kız karakterlerin eklenmesi oyuncunun kendini ifade etme şansı daha da artmış durumda. Üstelik bu en iyi LOL karakterleri bin bir şekilde süslü kostüm seçenekleri ile de tam istediğiniz şekle uygun hale getirilebiliyor. LOL karakterleri isimleri bile bu yelpaze de oldukça dikkat çekiyor.

Ayrıca en iyi lol karakterleri yazımızın yanında merak edeceğinizi düşündüğümüz en iyi korku oyunları yazımıza da bakabilirsiniz.

Güçlü Zayıf Yok

Bu oyunda güçlü, zayıf gibi güç değişiklikleri yok. Her şey oldukça adil, önemli olan sen hangi LOL karakterisin, hangi karakteri daha iyi oynayabiliyorsun? Yaptığın eşya seçimleri ve takımınla oluşturduğun kompozisyon yaptığın şampiyon seçiminden daha önemlidir.

LOL tüm karakterler kullanım açısından oldukça basit, bu da tüm oyunculara fırsat eşitliği sunuyor. Aradaki dengeyi bozansa belirlediğiniz strateji ve takımınızla olan iletişiminiz. Unutmayın ki iletişimi güçlü olan takım maça her zaman 1-0 önde başlıyor. Yani gidip LOL en güçlü karakter diye alacağınız bir hero karşınıza counter bir seçim geldiğin de tüm planlarınızı bozabiliyor. Bu ise oyunu daha eğlenceli ve rekabetçi kılıyor. Çünkü tek bir heronun güçlü olması ihtimalinde herkesin onu seçmeye çalışması hiçte eğlenceli olmazdı.

Oyunun sürekliliği açısından oyuna sürekli LOL yeni karakter eklemekte. Bu LOL hero isimleri ise özenle seçilmiş oluyor. LOL karakter isimleri bazen başka bir heronun hikayesinden bazense aşina olduğumuz bir film ya da oyundan çıkageliyor.

Bilgiall yazarı olarak nice makaleler yazdım da bir tek öz geçmişimi yazamadım...

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here