Ana sayfa Teknoloji İnternetsiz Çiftlik Oyunları

İnternetsiz Çiftlik Oyunları

1318
0
çiftlik-oyunları-internetsiz

Bu makalemizde siz değerli okurlarımıza internetsiz çiftlik oyunları nelerdir sorusunun cevabını bulmaya çalışacağız. Ayrıca çiftlik oyunları internetsiz nasıl oynanacağından bahsedeceğiz.

Çiftlik Oyunları

İnternet ile tanıştığımız günden beri hayatımızda önemli bir role sahip olması ve neredeyse herkesi teknolojiye bağımlı olması tartışma götürmez bir gerçektir. Oyunlarda elbette mobil ve internet ile bütünleşmiş terimler arasında yer alır, peki her oyun için internet gerekli midir? internetsiz çiftlik oyunu gibi bağlantıya gerek kalmadan ve ücretsiz olarak elde edebileceğiniz uygulamalar son derece popüler durumda.

Peki, sadece neden çiftlik oyunu? Belki de gündelik yaşamdan ya da günün stresinden biraz da olsa uzaklaşabilmek adına çoğu kişi bu tür oyunları tercih etmektedir. Elbette internet üzerinden oynanabilenler de olsa da mobil verilerin azlığı ya da GSM çekim derdinden çoğu kişi internetsiz olarak oynanabilenlere daha fazla rağbet göstermektedir.

Hangi Oyunlar İnternetsiz Oynanır?

internetsiz çiftlik oyunları dediğimizde karşımıza çıkan seçenekler dahilinde tercihlerini yapabilirsiniz.

Peki, bu oyunlar hangileri;

  • Üst sırada Ali Babanın Çiftliği uygulaması var,
  • Ardında Farm Town takip ederken,
  • Fairy Farm’ da üçüncü sırada yer almaktadır,
  • Çok sevilen şirinler ile The Smurfs Village uygulamasını da kullanabilirsiniz,
  • Top Farm,
  • Farmville 2: Country Escape,
  • Ve son olarak Green Farm 3.

İnternetsiz Oyunların Avantajları

İnternet hayatımızın her alanında yer alıyor ancak bazen özel durum ve benzeri nedenlerden dolayı netle bağlantımız olmayabilir. Buna rağmen boş vakitleri değerlendirebilmek adına çiftlik oyunları internetsiz tercihleri birebirdir. Hem rahatlayıp hem eğlenebileceğiniz en güzel seçenek çiftlik oyunlarıdır üstelik internet olmadan da oynanabildiği için her an oynayabilirsiniz.

Nasıl Oynanır?

Peki, oyunların teması nasıldır ya da oynamak için neler gereklidir? Birde bunları ele alalım. Oyunların genelinde yükleme sonrasında belirli bir profil oluşturulması gerekir akabinde ise oyunun genel kurallarını anlayabilmeniz adına belirli talimatlar ile basit görevler verilir.

Görevler yerine getirildikçe puan ya da oyun içi kullanılabilen paralar kazanılır ve size verilen belirli çiftlik alanı genişletmek ya da çeşitli ürünler almak için kullanılır.

Zamanla ve görevlerinizi tamamladıkça hayalinizdeki çiftliği kurabilir ve sanal da olsa kendi dünyanızı kurabilirsiniz. Kısada bir öneri de bulunalım oyuna her girişinizde kullanıcı adı ve şifrenizi girmek istemiyorsanız tanımlayarak kolaylık sağlayabilirsiniz.

Bilgiall yazarı olarak nice makaleler yazdım da bir tek öz geçmişimi yazamadım...

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here