Ana sayfa Mobil En Güzel instagram Yazı Stillleri

En Güzel instagram Yazı Stillleri

1335
0
instagram-yazi-stili

Bu yazımızda instagram yazı stili sizlere sunmaya çalışacağız. Ayrıca instagram uygulamasının içerisinde bulunan biyografi bölümünü yazı sitili değiştirmeyi anlatmaya çalışacağız.

İnstagram Biyografi Yazı Stili

İnstagram herkesin kendisini özgür biçimde ifade edebildiği, paylaşımlar yapabildiği bir uygulama. Birçok kullanıcı hesabını farklılaştırmak ve dikkat çekici kılıp takipçi arttırmak için çok fazla çaba sarf etmektedir. Ancak yazı stilleri İnstagram gibi kişiselleştirmeye bu kadar şans veren bir platform için oldukça tekdüze. Yine de kullanıcıların kendi çabalarıyla instagram için yazı stilleri eklemesi mümkündür.

İnstagram Biyografisine Yazı Stili Nasıl Eklenir?

Şüphesiz ki İnstagram hesabına girildiğinde ilk dikkat çeken kısım profilde yer alan biyografidir. Bu noktada kullanıcının instagram biyografi yazı stili büyük önem arz eder. Kullanıcı İnstagram bio yazı stili eklemelerinde bulunarak şekilli bir font seçeneği ile yazı yazıp hesabına dikkat çekebilir. Bu

ekleme işlemini gerçekleştirmek için tarayıcınızdan İnstagram yazı stili özelleştirme sitesine girerek yazınızı kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca mobil cihazınıza İnstagram yazı stili uygulaması indirerek ücretsiz yazı tiplerinden faydalanabilirsiniz. İnstagram uyumlu bir font seçip açıklama metnini kopyalayıp yapıştırmak ve beğendiğiniz fontu deneyerek seçmek ve daha sonra uygun fontlu metni kopyalayıp İnstagram biyografi bölümüne yapıştırmak.

İnstagram Gönderilerine Özel Yazı Stili Nasıl Eklenir?

Yalnızca biyografinizde farklı bir yazı stili kullanmak yeterli gelmeyebilir. Hesabınızda bir bütünlük ve süreklilik oluşturmak için sizi ifade edecek bir instagram profil yazı stili seçebilirsiniz. Normal şartlarda gönderileriniz içinde sabit bir yazı stili sunuluyor ama İnstagram yazı stili uygulamaları indirerek farklı font seçenekleri kullanılabilir. Tıpkı instagram bio yazı stili eklerken yaptığınız gibi bu seferde uygulamada oluşturduğunuz fontu gönderilerinizin açıklama veya yorum bölümüne kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.

İnstagram Hikayelerde Özel Yazı Fontu Nasıl Kullanılır?

instagram yazı stili değiştirme esnekliğini hikayeler özelliğine tanımlamış. Az sayıda seçenek olsa da dilediğiniz etkiyi verebilecek özellikte farklı yazı tipleri hikaye bölümüne tanımlanmıştır. Verilen yazı tipleri arasından hikayenizi kişiselleştirebilir, görsel olarak geliştirebilirsiniz. Hikaye özelliği kullanımının sıklığı ve etkileşime olan katkısı düşünüldüğünde etkin bir kullanım ile takipçi sayınızı bile arttırabilirsiniz.

Bilgiall yazarı olarak nice makaleler yazdım da bir tek öz geçmişimi yazamadım...

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here