Ana sayfa Mobil instagram’da Silinen Mesajları Geri Getirme

instagram’da Silinen Mesajları Geri Getirme

1198
0
İnstagram-Silinen-Mesajları-Geri-Getirme

Bu makalemizde siz değerli okurlarımıza en çok kullandığımız uygulama olan instagramın bir özelliğinden bahsetmeye çalışacağız. Bu özellik instagram silinen mesajları geri getirme işlemi. Ayrıca instagram silinen mesajları görme nasıl yapılacağını anlatacağız.

instagram Silinen Mesajları

Günümüzün en popüler sosyal medya uygulamaları arasında yer alan Instagram, oldukça büyük bir kullanıcı kitlesine sahip. Haliyle bu durum, kişinin hatasından kaynaklanan çeşitli problemlerin meydana gelmesini sağlayabiliyor.

Özellikle sıklıkla yaşanan problemlerden biri; kullanıcıların sohbet geçmişlerini yanlışlıkla silmeleridir. Bu gibi durumlarda instagram mesajları geri alma nasıl yapılır diye merak eden kullanıcılar, tarayıcılarına başvuruyor ve ‘instagramda silinen mesajları geri getirme‘ gibi başlıklardan medet umuyor.

Engellenen Kişilerin Mesajlarını Geri Getirme

İnstagram mesajları geri getirme işlemini, daha öncesinde engellemiş olduğunuz kişilerde kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Engelli kişilerde instagram silinen sohbeti geri getirme için, kişiyi engelliler listenizden çıkarmanız yeterli. Böylelikle instagramda silinen mesajları görme şansınız oluyor.

Instagramda Silinen Mesajlar Nasıl Geri Getirilir?

Temelli instagram silinen mesajlar geri gelir mi sorusuna kesin bir evet yanıtı verilemiyor. instagramda silinmiş mesajları geri getirme işlemi için birkaç çözüm yoluna başvurma şansınız bulunuyor. Bunlar şu şekilde sıralanabilir;

      . Telefonunuzu kapatıp açabilirsiniz:

Eğer internet bağlantınız şüpheliyseniz, sildiğiniz sohbet geçmişleri geçerliliklerini koruyor olabilir. Telefonunuzu yeniden başlatarak tekrar Instagram uygulamasına girebilir ve mesajlarınızı kontrol edebilirsiniz.

      . Instagram’ı silip yeniden kurabilirsiniz:

Sohbet geçmişiniz yakın zaman içerisinde silindiyse, Instagram uygulamasını silip tekrar yüklemek sohbet geçmişinizin geri dönmesini sağlayabilir.

      . Hukuki durumlar:

Mahkemelik durumların boy göstermesi durumunda, Instagram yetkilileriyle iletişime geçerek sohbet geçmişinizi talep edebilirsiniz. Ancak hukuki bir durum söz konusu değilse, bu yöntem birtakım sakıncalı durumlara yol açabilir.

      . Çeşitli uygulamalarla kurtarma:

İnternet üzerinden ulaşabileceğiniz, Instagram dosyalarınızı kurtarmanızı sağlayan birkaç program bulunuyor. Bu programları kullanarak da silinen mesajlarınızı geri getirmeyi deneyebilirsiniz.

Eğer bir yedekleme programına sahipseniz, sohbet geçmişinizi elde etmek çok daha kolay olabilir. Elbette ki, mesajlarınızı kurtarabilmek için yedekleme programını, mesajlarınızı kaybetmeden önce kurmuş olmanız gerekiyor.

Silinen Fotoğraflar ve Mesajları Program Kullanarak Geri Getirme

instagram silinen mesajlar geri getirme, çeşitli programlar kullanılarak gerçekleştirilebiliyor. Ancak bu uygulamaları seçerken dikkatli olmalı ve kişisel bilgilerinizi de paylaşmamayı tercih etmelisiniz. Zira kötü amaçlı bazı uygulamalar, hesap bilgilerinizi ele geçirerek hesabınızda işlem yapabiliyor. Bu gibi durumlardan kaçınarak uygulama tercihinizi yapabilir ve silinen mesajlarınızı geri getirmeyi deneyebilirsiniz.

Bilgiall yazarı olarak nice makaleler yazdım da bir tek öz geçmişimi yazamadım...

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here