Ana sayfa Android En Güzel instagram Yazı şekilleri

En Güzel instagram Yazı şekilleri

1364
0
güzel-instagram-yazı-şekilleri

instagram yazı şekillleri makalemiz siz değerli okurlarımıza instagram biyografi yazı şekilleri ni sunacağız. Ayrıca instagram güzel yazı şekilleri bahsedeceğiz.

İnstagram Yazı Şekilleri

İnstagram kullanılmaya başladıktan sonra sürekli güncellemeler yaparak daha aktif kullanım sağlamaya çalışmaktadır. İnstagram’da yazı şekilleri açısından fazla bir seçenek bulunmuyordu. instagram biyografi yazı şekilleri düzenlemeleri için bir seçenek bulunmaktaydı. Ancak sürekli yapılan güncellemeler ile farklı yazı şekillerinin kullanılması sağlanmaya başlamıştır. Biyografi ve başlık yazılarında mobil uygulama ya da web aracı kullanarak farklı yazı şekillerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yazı Tipi Seçimi

İnstagram sosyal medya hesabı kullanıcıları, instagram güzel yazı şekilleri kullanabilmek için çeşitli uygulamaları kullanırlar.

Güzel yazı yazabilmek için yazı tipi seçimini şu uygulamalar sağlamaktadır;

  • İnstagram fonts,
  • Fonts for İnstagram

Bu uygulama araçları kullanılmadan önce İnstagram ile uyumlu olup olmadığı test edilmelidir. Test ederek, kullandığınız cihaza uyumlu uygulamayı bulmuş olursunuz.

Kopyalayarak Yazı Düzenlemesi

Farklı uygulamalarda, İnstagram yazı fontu bulduğunuzda, buradaki metni kopyalayarak, İnstagram hesabınızda istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz. Profiliniz için profil düzenle seçeneği ile kopyaladığınız fontta yazı düzenlemesi yapabilirsiniz. Bu yöntemle süslü İnstagram fontlarını kullanarak yazı yazabilirsiniz.

Yazı Fontlarının Değiştirilmesi

İnstagram her geçen gün daha kullanışlı olmaya başlamıştır. İnstagram hesaplarında yazı fontlarının değiştirilmesi artık daha kolaydır. Yazı fontlarının değiştirilebilmesi için çeşitli yardımcı araçlar kullanılır. Yardımcı araçları yüklemelisiniz. Bu uygulamalarda yer alan yazı fontlarını kullanarak, daha önceden hazırladığınız yazıların fontlarını değiştirebilirsiniz.

Tüm fontları sırayla uygulayarak hangi fontu kullanacağınıza karar verebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz yazı fontunu kopyalar ve İnstagram hesabınızda hangi bölümdeki yazıları değiştirmek istiyorsanız o bölümü yapıştırırsınız. Bu yöntemle yazı fontlarını en iyi şekilde değiştirebilir ve bu yazılarınızı hesabınız üzerinden paylaşabilirsiniz.

Bilgiall yazarı olarak nice makaleler yazdım da bir tek öz geçmişimi yazamadım...

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here