Ana sayfa Mobil En Güzel Whatsapp şekilli Nickler

En Güzel Whatsapp şekilli Nickler

354
0
whatsapp-şekilli-nick

Bu makalemizde sizlere en güzel ve en yeni whatsapp şekilli nickler sunmaya çalışacağız. Ayrıca whatsapp şekilli nick yazma konusuna da değineceğiz.

Whatsapp şekilli Nick

Akıllı telefonların vazgeçilmez uygulaması olan Whatsapp, 2019 yılında oldukça yüksek sayılarda kullanıcıya erişim sağlayabiliyor. Haliyle sohbet gruplarında bulunan kişiler, isimlerinin daha güzel görünmesini istiyor. Bunun için Whatsapp şekilli nick yazma sitelerine başvurulabileceği gibi, aynı zamanda kendi başınıza da bir takma isim oluşturabilirsiniz.

Whatsapp’da Şekilli Nickler Nasıl Yazılır?

Whatsapp’da şekilli nickler için bir tanım bulunmamaktadır. Yani aklınıza esen, en beğendiğiniz yazı tiplerini kullanarak Whatsapp şekilli isim yazma isteğinizi tamamlayabilirsiniz. Böylelikle hem sohbet gruplarındaki sosyal ilişkileriniz artar hem de isminiz diğer kişiler tarafından beğenilir. Whatsapp’da şekilli isim yazabilmek için birçok yöntem denenebilir. Günümüzde pek çok yazı fontunun, şekilli nicklerde kullanıldığını görmek mümkün. Yazı fontlarıyla şekilli nickler oluşturulabileceği gibi, birtakım resimler veya semboller kullanılarak da şekilli nickler elde edilebilir.

Şekilli Nickler İçin Tüyolar

Şekilli bir isme sahip olmak isteyenler çeşit çeşit yola başvurabiliyor. Kolay yoldan şekilli nick elde etmek istiyorsanız aşağıda yer alan tüyoları, Whatsapp nick yazma işlemlerinizde kullanarak amacınıza ulaşabilirsiniz;

  • İsminizi yalnızca emojiler ile oluşturabilirsiniz.
  • Her harfin arasına kalp gelecek şekilde adınızı yazabilirsiniz.
  • Görünmez mürekkep yazı tipini tercih edebilirsiniz.
  • Siyah balonlar içerisine adınızı yazmayı tercih edebilirsiniz.
  • El yazı fontlarını kullanarak adınızı yazabilirsiniz.
  • Adınızın harflerini semboller ile eşleştirerek nick oluşturabilirsiniz.
  • Yazı tiplerini kullanarak şekilli nick oluşturabilirsiniz.
  • Gerçek isminiz yerine bir takma isim kullanmayı tercih edebilirsiniz ve takma isminizi, şekilli olarak yazabilirsiniz.

Tüm bu seçenekler arasından dilediğinizi tercih edebilir, kendinize uyarlayabilir ve şekilli Whatsapp nick hedefinize ulaşabilirsiniz.

Yan Siteleri Kullanarak Şekilli İsim Yazma

Eğer bunların hiçbiri ile tatmin olamadıysanız veya uğraşmak istemiyorsanız Whatsapp şekilli nick yazma sitelerine başvurabilirsiniz. İnternet üzerinde yer alan bu sitelere oldukça kolay bir şekilde ulaşılabiliyor. Bu sitelerdeki boş metin kutucuğuna isminizi yazdığınızda, isminiz, çeşitli fontlar ve ifadelerle birlikte karşınızda beliriyor.

Karşınızda beliren onlarca şekilli isim arasından beğendiğinizi seçebilir ve Whatsapp’da kullanabilirsiniz. Böylelikle kısa yoldan şekilli nick oluşturabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bilgiall yazarı olarak nice makaleler yazdım da bir tek öz geçmişimi yazamadım...

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here