Ana sayfa Son İçerikler Euro Truck Simulator 2 Para Hilesi

Euro Truck Simulator 2 Para Hilesi

2959
0
ets-2-para-hilesi

ETS 2 para hilesi konulu bu makalemizde siz değerli okurlarımıza euro truck simulator 2 para hilesi paylaşmaya çalışıyor olacağız.

ETS 2 Para Hilesi

Sürücü koltuğunda oturup güzel yollarda ilerlemek ve farklı şehirlere doğru gitmek, birçok insanın hoşuna giden bir durum olurdur. Oyunculara özel geliştirilen Euro Truck Simulator oyunu, tam da böylesine harika bir fırsatı oyun severlerin ayağına getiriyor.

Bu oyun içerisinde birbirinden farklı haritalar ve birbirinden farklı yol güzergâhlarıyla şoförlük konusundaki deneyimi en iyi şekilde yaşamak mümkün oluyor. İçerisinde oldukça farklı oyun ayarlarının bulunmasının dışında bu oyunda ayrıca birbirinden farklı mod seçenekleri de yer alıyor.

Hatta bazı durumlarda çeşitli hilelerle bile oyunu daha fazla renklendirmek mümkün bir hale geliyor. Oyunda ets 2 para modu gibi birçok seçenek yer alıyor. Çünkü kazandığınız paralarla oyunda daha farklı seçenekleri açma şansını elde ediyorsunuz. Bu bakımdan ets para hilesi, bu oyunda oldukça önemli bir yer tutuyor.

Para Hilesi Yapma

Günümüzün en harika oyunlarından biri olan Euro Truck Simulator oyununda para hilesini aktif etmeniz için harika bir yol bulunuyor. Bunun için ets 2 para hilesi cheat engine seçeneğinden yararlanmanız gerekmektedir. Cheat Engine uygulamasını bilgisayarınıza indirip kurduktan onu doğrudan açmanıza gerek yoktur.

Burada Euro Truck 2 para hilesi için yapmanız gereken öncelikle doğrudan ets oyununu açmanızdır. Karşınıza çıkan ekranda sizleri bir para bölümü olan yer karşılayacaktır. Buradaki miktarı bir yere not alın. Devamında ise Cheat Engine uygulamasını açıp process-eurotrucks2.exe kısmına tıklayın. Sizleri karşılayacak yere daha önce aldığınız miktarı yazarak ilerleyin. Şimdi Euro Truck Simulator 2 para hilesi seçeneğinin açılması için birkaç adımı daha takip etmeniz gerekiyor.

Şu ana kadar yaptığınız işlemlerden sonra karşınıza bir liste çıkacaktır. Buradaki listede en üst kısma dikkatinizi verin. Üstte yer alan seçeneğe bir kez tıklayın ve her şeyi en alt kısma aktarıldığından emin olun. Oyundaki para hilesini aktif etmeniz için burada rakamları kendinize göre değiştirerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Seviye Hileleri

Euro Truck Simulator oyununda birbirinden farklı seçeneklerde çeşitli seviyeler bulunuyor. Her bir seviyede farklı yollar, haritalar ve özellikler aktif hale geliyor. Ancak bu durumdan en iyi şekilde faydalanmak içinse, ets 2 para ve level hilesi yöntemini aktif kullanmanız gerekiyor.

Burada sizlere yardımcı olacak şey yine Cheat Engine uygulaması olacaktır. Yapmanız gereken şey, hesap görüntünüzün yanında bulunan puanı öncelikle bir yere not almaktır. Ardındansa Cheat Engine uygulamasını açıp buraya, kenara not aldığınız puanı aynen yazın. Burada yapacağınız arama işlemlerinden sonra oyunu biraz oynayıp kendinize göre biraz bölüm ve mesafe kaydedin.

Bunu yaparken biraz puan da toplamış olacaksınız. Bundan sonraysa sonuçları aktardığınız alt bölümde Record kısmından yeni değerleri girin. İşte şimdi siz oyun severler burada seviye atlama şansını elde etmiş olacaksınız. Çünkü eğer dikkatli bakacak olursanız haritalarda da normalden farklı olarak bir değişim meydana gelmiştir.

Programsız Para Hilesi Yöntemi

Programsız bir şekilde oyunda para hilesini aktif etmenin bir yolu vardır. Bunun için cihazınızda belgelerim bölümüne gitmeniz gerekiyor. Ardındansa ihtiyacınız olan şey Euro Truck Simulator seçeneğini bulmaktır. Daha sonra sizleri ekranda SAVES yazan yeri seçmelisiniz. Burada para hilesi için ilgili kısma çift bastıktan sonra GAME bölümünü açmanız gerekecektir. Bunu Word veya not defteriyle bile açabilirsiniz.

Son ulaştığınız bölümde arama kutusuna MONEY yazıp işlemi sürdürün. Son kalan adımda ise sizleri ekranda karşılayacak money_account bölümünü 0 olarak bırakmamanız gerekecektir. Bunu değiştirmek için onu silip yerine 999999 yazın. Tüm işlemler tamamlandığında ets 2 para hilesi programsız yönteminin aktif olduğuna tanıklık edebilirsiniz.

Bilgiall yazarı olarak nice makaleler yazdım da bir tek öz geçmişimi yazamadım...

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here