Ana sayfa Son İçerikler En Güzel Fotoğraf Gizleyici Uygulaması

En Güzel Fotoğraf Gizleyici Uygulaması

1251
0
fotoğraf-saklama-programı

Fotoğraf gizleyici konulu makalemizde siz değerli okurlarımıza fotoğraf saklama programı hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Fotoğraf Gizleyici

Teknolojik gelişmeler sayesinde artık yanımızda ekstradan bir fotoğraf makinesi taşımamıza gerek kalmıyor. Artık akıllı telefonlarımız sayesinde tüm fotoğraf ve videolarımızı cep telefonlarımız ile çekebiliyoruz. Hal böyle olunca tüm özelimiz de cep telefonlarımızda galerimizde oluyor. Bu özel dosyalarımıza da telefonumuzu eline alan herkes ulaşabiliyor. Bu sorunun çözümü ise oldukça basittir. Fotoğraf saklama programı kullanarak tüm video ve fotoğraflarınızı gizleyebilirsiniz. Artık programlar sayesinde fotoğraflarınızı sadece siz göreceksiniz.

Hangi Programı Kullanmalıyım?

İnternette araştırdığımızda da görebildiğimiz gibi fotoğraflarınızı gizleyebileceğiniz birçok uygulama bulunuyor. Bu uygulamalardan biri de Private Photo Vault adlı uygulama. Eğer fotoğraflarınızın gizli kalmasını istiyorsanız bu resim gizleyici programını kullanabilirsiniz. Bu program, oluşturacağınız bir şifre ile fotoğraflarınızı koruyor. Programı iOS temelli telefonlarınızda kullanabilirsiniz. Programı indirmenizin ardından yapacağınız tek şey fotoğraflarınızı tutup uygulamanın içine sürüklemek ve bir şifre belirlemek.

Bambaşka Bir Program

Cihazınızda fotoğraflarınızı saklamak istiyorsunuz ancak sakladığınızın belli olmamasını mı istiyorsunuz? Öyleyse Best Secret Folder programı tam size göre. Resim saklama programı denilince akla ilk gelen programlardan biri olan bu programda programın ikonunu da gizleyebiliyorsunuz. Yani fotoğrafları saklarken fotoğrafları gizlemek için kullandığınız programı da ortadan kaldırabiliyorsunuz. Böylece hiç kimse fotoğraflarınızı gizlediğinizi görmeyecek.

Oldukça Basit Bir Program

Fotoğraflarınızı gizlemek için programınız var ama kullanması zor olduğu için bir başka program mı arıyorsunuz? Öyleyse bu program imdadınıza yetişecek. KeepSafe adı verilen uygulama birçok kişi tarafından kullanılıyor. Programı Android cihazınızda olduğu gibi iOS cihazınızda da kullanabilirsiniz. Fotoğrafları uygulamanın içine attıktan sonra programa girişte kullanacağınız dört rakamlı bir şifre belirliyorsunuz. Oldukça basit bir ara yüzüne sahip olan uygulamayı kullanarak cihazınıza aktif bir koruma sağlayabilirsiniz.

Hesap Makinesi Görünümlü

Cihazınızın albümünü gizli kılmak için program arıyorsunuz ama ikonunun da farklı görünmesini mi istiyorsunuz? KYMS adlı program dışarıdan tam bir hesap makinesi olarak görünüyor. Telefonunuzu eline alan herkes bu programı bir hesap makinesi olarak göreceği için ona tıklamadan es geçecek. Ayrıca bu ne programı, gibi sıkıcı sorulara cevap vermekten de kurtulacaksınız. Programda diğerlerinde olduğu gibi dört rakamlı bir şifre yer alıyor. Şifreyi tuşladığınızda fotoğraflara ve videolara ulaşabilirsiniz.

Kendini Saklayan Bir Program Daha

En iyi uygulamalar kendini saklama özelliği olan uygulamalardır. Gallery Lock Lite adlı program da tam olarak bu tanıma uyuyor. Programın ikonunun görülmemesi için yapılacaklar ise oldukça basit. Programa fotoğraflarınızı atmanızın ardından gerekli gizleme ayarlarını yapın ve kaydedin. Programı yeniden bulabilmeniz de çok kolay.

Menüye girin arama yerine gelin. Burada önce kare (#) tuşuna ardından ise programın açılması için belirlediğiniz şifreyi tuşlayın ve arama butonuna tıklayın. Program bir saniye içerisinde karşınızda olacak. İşte programı kullanmak bu kadar basittir. Ancak uygulamanın özellikleri bununla da sınırlı değil. Program ikonu gizli değil ve telefonu da bir kenara bırakıp gittiniz diyelim. Bu sırada birisi de telefonunuzu eline alıp programa girmeye çalıştı.

Bu kişi şifreyi ardı ardına üç defa yanlış girdiğinde telefonunuzun ön kamerası açılır ve bu kişinin fotoğrafı çekilerek uygulama içerisindeki galerinize kaydedilir. Bu sayede siz de telefonunuzu gizli gizli kullanan kişinin kim olduğunu bulmuş olacaksınız.

Programların Ücretleri

Yukarıda belirttiğimiz fotoğrafları gizlemeye yarayan hiçbir programın da aylık ya da yıllık ücretleri bulunmuyor. Bu programlardan istediğinizi seçerek telefonunuza gizleyebilir ve size özel olan fotoğraf ya da videolarınızı ücretsiz bir şekilde gizleyebilirsiniz.

Bilgiall yazarı olarak nice makaleler yazdım da bir tek öz geçmişimi yazamadım...

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here