Ana sayfa Son İçerikler Vodafone Bedava Dakika Kazanma Yolları

Vodafone Bedava Dakika Kazanma Yolları

239
0
vodafone-hediye-dakika-2020

Vodafone bedava dakika kazanma isimli makalemizde sizlere vodafone bedava dakika yapma hilesi anlatmaya çalışacağız.

Vodafone Hediye Dakika Kazanma

Hayatınızın her anı telefonla konuşmaya gerek duyabilirsiniz. Bu yüzden zaman zaman dakikanızın yeterli olmadığı zamanlar olabilir. Mesajlaşmak yerine sürekli arayarak işimi halledebiliyorum diyorsanız mutlaka Vodafone dakika kazanma yöntemlerini değerlendirmelisiniz. Vodafone dk bedava yöntemi ile dilediğiniz gibi ücretsiz bir şekilde bu işlemden faydalanabilirsiniz. Rahatlıkla saatlerce konuşabilmek için

Vodafone ücretsiz dakika yöntemlerini birazdan aşağıda anlatacağız.

İster işinizde veya ister özel günleriniz de telefon ve telefonla görüşmek daima öncelik kazanmaktadır. Günümüzün gelişen teknolojisinde cep telefonlarıyla tüm işlerimizi halledebiliyoruz. Hatta bir araç olarak değil, önemli bir hayat aksesuarı olarak tanımlanmaktadır.

Telefonumuzu ne kadar çok kullanırsak da o kadar fazla cebimizden kullanmak zorunda kalacağız. Bunun için Vodafone hediye dakika ile Vodafone bizlere harika kampanyalar sunmaktadır. Vodafone bedava dakika kazanma 2021 fırsatları için birçok alternatifiniz bulunmaktadır.

Vodafone Bedava Dakika Kazanma

Birçok insan internet üzerinden bedava gb kazanırken, birçok insanda bedava dakika kazanmanın yollarını aramaktadır. Vodafone operatörü müşteri kitlesini oldukça düşünen birçok avantajları bulunmaktadır. Bizler de sizler için bedava dakika Vodafone 2021 fırsatlarını aktaracağız. Böylece telefonla görüşürken dakikaların sıkıntısını çekmiş olmayacaksınız.

Vodafone Bedava Dakika Kazanma 2021

Vodafone operatörü özellikle geç kitleye oldukça önem vermektedir. Bunun için, Vodafone bedava dakika yapma hilesi işlemine gerek kalmadan doğal yollarla Vodafone bu hizmeti sağlamaktadır.

Vodafone herkesçe az bilinen “genç avantaj numara taşıma” kampanyası bulunmaktadır. Bu kampanya ile 12 ay boyunca her yöne 100 dakika, totalde ise 1200 dakika kadar bedava dakika kazandırmaktadır.

Ancak bu kampanyadan faydalanmak için, kullanmış olduğunuz farklı operatörde ki hattınızı Vodafone’a taşımanız gerekmektedir. Bu işlemi yaparken faturasız hattınızı faturalıya çevirmeli ve çevirirken genç avantaj tarifesini seçmelisiniz. Her ay kullanmadığınız dakikaları bir sonraki aya taşımadan silmektedir.

Bu işlemi Vodafone bedava dakika 2021 faturasız şekilde yapamazsınız. Tamamen faturalıya özel bir hizmet sunmaktadır.

Vodafone Bedava Kazanma Yolları

Vodafone operatörü birçok avantaj sunmaktadır. Bu avantajları önceliklere sizlere sunalım.

Bunlar;

  • Saatini Seç Kampanyası
  • Faturasız Cep Fly Kampanyası
  • Cep Limitsiz Kampanyası
  • Cep Kazan Kampanyası

Şimdi bu kampanyalara daha detaylı bakalım ve nasıl yollar izlemeniz gerektiğinden bahsedelim.

Vodafone Saatini Seç Kampanyası

Gün içerisinde seçmek istediğiniz tüm saat diliminde geçerli bir tarifedir. Seçtiğiniz o saatler içinde sadece yurt içinde geçerli her yöne dakikalar bulunmaktadır. Bu kampanyadan hem faturalı kişiler hem de faturasız kişiler faydalanabilir. Hatta size sunulan saat dilimleri ise; 00.00-06.00, sabah 10.00-12.00, öğlen 15.00-17.00 ve akşam ise 21.00 ile 23.00 arasında bu saat dilimlerini seçebilirsiniz. Bu kampanyadan 542 numarasını tuşlayarak taleplerinizi belirtmeniz doğrultusunda faydalanabilirsiniz. Ancak seçmediğiniz saat aralıklarında paket konuşmalarınız tarifeniz yoksa ücretlendirilecektir.

Faturasız Cep Fly Kampanyası

Vodefone kendi hatları arasında ki ücretlendirme neredeyse bedavadır. Şöyle bahsedersek, 15 dakikası için 40 kuruş, diğer yöne konuşmalarınız için 3 dakikası 40 kuruş kadar TL bakiyesi istemektedir. Bu tarifede ki kampanyadan faydalanmak için 542 numaralı hattı aramanız yeterli olacaktır. Aramalar tamamen ücretsizdir.

Cep Limitsiz Kampanyası

Günde 10 dakika kadar Vodafone hat sahipli kişiler ile konuşmak, 10 dakikası 30 kuruş ücretli olan bu tarife 10 dakikadan uzun konuşmalarda Vodafone hat sahipli kişiler arasında ücretsizdir. Cep özgür tarifesi ile hattınıza minimum 30 TL yüklemeniz halinde her yöne olacak şekilde 120 dakika bedava konuşma kazanabilirsiniz. Ayrıca Vodafone’lu olan kişiler arasında bu durum ücretsizdir.

Cep Kazan Kampanyası

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler ise aynı şekilde minimum 25 ve 30 TL üzeri yükleme yapmaları yeterlidir. Bu sayede Vodafone hat sahipli kişiler arasında 1000’er dakika kadar konuşma hakkı kazanabilirsiniz. Bu haktan yüklediğiniz TL bitene kadar faydalanabilirsiniz. İşlemi tekrar yaptığınızda, tekrar 1000 dakika hediye kazanabilirsiniz.

Ayrıca buna ek olarak da Faturasız 5’i 1’lık tarife de en çok talep edilen kampanyalardan birisidir. Bu kampanyadan faydalanmak için BINALTIN yazarak 5008 mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Mesaj iletilmesiyle 48 saat içerisinde bu tarifeyi aktif bir şekilde kullanabilirsiniz. Hatta daha detaylı bahsedersek, minimum 20 TL ve üzeri yüklemelerde her yöne 5 dakikasını 50 kuruşa konuşabilirsiniz. Bununla birlikte 1000 dakika kadarı da Vodafone’lular ile bedava konuşma hakkı kazanabilirsiniz. Diğer operatörlerden ise her yöne aradığınızda 5 dakika kadarına 1 dakika hediye her yöne konuşmalar yapabilirsiniz.

Faturalı hatlar ile birçok özel kampanyalar da bulunmaktadır. Her yöne 1 Vodafone hat kullanan arkadaşınızı seçerek 3 kişiyle bedava görüşmeler sağlayabilirsiniz. Ancak diğer konuşmalardan tarife ücretlendirmesi şekilde yararlanacaksınız.

Yukarıda bahsettiğimiz tüm tarife ve kampanyalardan yararlanmak için öncesinde mutlaka müşteri hizmetleri aranmalıdır. Abone merkezleri tarafından da sözleşmeler yapılmaktadır. Böylece kampanyalar ile ücretsiz birçok dakikalara da sahip olabilirsiniz. Buna ek olarak kafanıza takılan herhangi bir soru da, Vodafone müşteri temsilcilerinden kampanya ve tarifelere dair tüm bilgilendirmeleri isteyebilirsiniz.

Bilgiall yazarı olarak nice makaleler yazdım da bir tek öz geçmişimi yazamadım...

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here