Ana sayfa Android  Türk Telekom Sil Süpür Nasıl Kullanılır?

 Türk Telekom Sil Süpür Nasıl Kullanılır?

1255
0
turk-telekom-sil-supur;sil-supur-turk-telekom;turk-telekom-online-islemler-sil-supur,turk-telekom-sil-supur-nasil-yapilir;turk-telekom-sil-supur-olmuyor;turk-telekom-sil-supur-cikmiyor;turk-telekom-sil-supur-cikmiyor

Türk Telekom operatörünün kullanıcısı olanların katılabilecekleri Türk Telekom Sil Süpür kampanyası ile, her hafta kullanıcılara çeşitli hediyeler dağıtılıyor. İnternet, dakika veya SMS kazandıran bu kampanya bu nedenle oldukça merak ediliyor. Kampanyaya ilişkin merak edilen soruları yanıtlayarak, kampanyaya nasıl katılabileceğinizi inceleyeceğiz.

Türk Telekom Sil Süpür Nedir ?

Türk Telekom operatörü olarak bir kampanya olarak öne sürülen Sil Süpür Türk Telekom ile, Türk Telekom aboneleri her hafta farklı hediyeler kazanma şansına erişebiliyorlar. İsterseniz faturalı, isterseniz de faturasız hat sahibi olarak bu kampanyaya katılabilme imkanınız vardır. Bir nevi oyun olan Sil Süpür kampanyası, Türk Telekom uygulamasında yer alıyor. Oyunda, ekrana gelen sis bulutunu temizleyerek ödülleri kazanabiliyorsunuz. Oyuna katılarak ve oyunu hızlı bir şekilde oynayarak hediyenize hemen sahip olabilirsiniz.

Türk Telekom Uygulaması Nereden İndirilebilir?

Sil Süpür oyunu ile hediyeler kazanmak isteyen Türk Telekom hattı sahipleri, Türk Telekom Online İşlemler Sil Süpür uygulamasına erişim gerçekleştirmelidirler. Bu uygulama Google Play Store ve App Store mağazalarından indirilebiliyor. Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını marketlerden indirdikten sonra, akıllı telefonunuza veya tabletinize kurmanız yeterli olmaktadır. Ondan sonra oyuna giriş yaparak haftalık olarak yenilenen ödülleri kazanmak için oyuna başlayabilirsiniz.

Ayrıca Türk telekom sil süpür yazımızın yanında merak edeceğinizi düşündüğümüz Türk telekom salla kazan yazımıza da bakabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyasına Nasıl Katılırsınız?

Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını akıllı telefonunuza veya tabletinize marketlerden indirdikten sonra;

  • Uygulamayı çalıştırın ve Türk Telekom hesabınızla giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra, ana menüde yer verilen hediye paketi ikonuna tıklayın.
  • Gelen sayfada ‘Size Özel Kampanyalar’ sekmesine ilerleyin.
  • Sayfada ‘Sil Süpür’ uygulamasını bulup tıklayın.
  • Oyun başladıktan sonra ekrana gelen sis bulutunu hızlı bir şekilde temizleyerek ödülünüzü bulmaya çalışın.
  • Bulduğunuz ödül hattınıza Türk Telekom tarafından hemen tanımlanacak ve kullanmaya başlayabileceksiniz.

Türk Telekom Sil Süpür nasıl yapılır konusunda gerçekleştirmeniz gereken tüm işlem adımları bu kadardır. Bu işlemlerin haricinde herhangi bir katılım mesajı göndermenize veya kampanyaya katılım ücreti ödemenize gerek yoktur.

Türk Telekom Sil Süpür Çıkmıyorsa

Türk Telekom tarafından düzenlenen bu kampanya, geçtiğimiz günlerde başlamıştır. Her hafta tekrar katılım sağlayabileceğiniz bu kampanya, Perşembe günlerinde yenilenmektedir. Bu nedenle hafta içerisinde oyunu oynadıysanız ve hediyenizi kazandıysanız, Türk Telekom sil süpür çıkmıyor sorunu ile karşılaşabilirsiniz. Haftalık hediyenizi kazanmış olduğunuz için, Türk Telekom Sil Süpür çıkmıyor sorunu meydana gelebilmektedir. Kampanyanın yenilendiği diğer Perşembe gününü bekledikten sonra, problem kendiliğinden ortadan kalkacaktır. Ondan sonra oyunu tekrar oynayarak hediyenizi alabilirsiniz.

Bir diğer Sil Süpür kampanyası problemi ise, Türk Telekom Sil Süpür olmuyor sorunudur. Eğer oyunu yeterince seri bir şekilde oynamıyorsanız, hediyenizi bulamayabilirsiniz. Türk Telekom tarafından kampanyada sizlere sunulacak ödülünüzü kazanmak için oyunu hızlı bir şekilde oynamanız ve ekrandaki sis bulutunu olabildiğince hızlı bir şekilde temizlemeniz gerekiyor.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyasından Kazanabilecekleriniz

Sil Süpür kampanyası Türk Telekom tarafından düzenlenen bir kampanyadır. Oyun ve hediyeleri bir araya getiren bu kampanyadan her hafta farklı hediyeler elde edebilme şansınız vardır. Kampanyanın hediyeleri, her hafta Perşembe günü yenilenen ödüllerle belirlenmektedir. Bu nedenle oyundan bazı haftalarda SMS ödülleri kazanabilirken, bazı haftalarda dakika veya internet paketi kazanma imkanınız olabiliyor.

Türk Telekom Sil Süpür kampanyasına katılan hemen hemen her kullanıcının kampanyadan farklı tutarlarda ödüller kazandıklarını söyleyebiliriz. Buna göre bazı müşteriler 1 GB internet ödülü kazanabilirken, bazı müşteriler 2 GB internet ödülü alabiliyorlar. Oyunu uygulama üzerinde daha hızlı oynayarak ödüllerinizi artırabilirsiniz.

Bilgiall yazarı olarak nice makaleler yazdım da bir tek öz geçmişimi yazamadım...

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here