Ana sayfa Android En Güzel Kalp Emojileri ve Anlamları

En Güzel Kalp Emojileri ve Anlamları

2179
0
Kalp-Emojileri

Kalp emoji konulu yazımız da sizlere kalp emoji anlamları nedir ve siyah kalp emoji anlamı nedir soruların cevabını bulacağız. Ardından mavi kalp emoji anlamı nedir sorusunu yanıtlamaya çalışacağız.

Kalp Emoji 

Emojiler, bir insanın ifadesini anlatma konusunda çoğu zaman kelimelerin yerini fazlasıyla doldurur. O yüzden gerektiği zaman uygun bir emoji kalp kullanmakta karşı tarafla olan diyalogda aynı etkiyi verecektir. Tabi bunun önemli zamanlarda kullanılmasının yanı sıra, çeşitli nick ya da kullanıcı isimleriniz ile de destekleyici bir biçimde siyah kalp emoji de kullanılabilir. Buradaki temel unsur her bir emojinin kendine has bir yapısı olması ve renklerine göre de farklı manalar taşıyabilmesidir.

Kalp Emojilerinin Anlamları

Kalp her zaman saflığı, güzelliği ve sevgiyi temsil eden bir sembolü barındırır. Bu yüzden kalp emoji anlamları da genelde rengine göre ya da kalbin duruş şekline göre değişebilir. Bazen kırık bir kalp, bazen içerisinden geçen bir ok ya da diğer eklentilere göre farklı manalara gelebilmektedir. Bazen bir tanışma yılının yanına koyulan, bazen bir baş harfin yanına koyulan kalplerin her biri de kalp emoji anlamı konusunda farklılıklar kazandırabilir. Sevilen bir kişi, değer verilen bir gün ya da kaybettiğiniz birinin anısına dahi gelen bir kalp çok farklı manaları barındırabiliyor.

Renklerine Göre Kalp Emojileri

Çeşitli kalp renkleri de mevcuttur ve her zaman kırmızı renkte tercih edilmeyebilir. Genelde siyah kalp emoji anlamı da merak edilmekle beraber sıklıkla kullanılan bir emoji haline gelmiştir. Temelde anlamına göre de değişmeler gösterebilen bu tür renkler çoğu zaman mavi kalp emoji anlamı için önem verenler içinde kullanılabilir.

Kalp Emojilerindeki Renkler Ne Anlama Geliyor?

Genelde her renk bir şeyi yansıtabilir ve bu emojilerde de aynıdır.

Bir kısmına bakıldığında;

  • İyi bir mavi emoji kalp anlamları güven, sadakat ve dostluğu simgeler
  • Kırmızı bir kalp emoji ise, sevgiyi aşkı ve bağlılığı temsil eder
  • Siyah bir kalp ise genelde daha karanlık duyguları temsil eder
  • İşte sizde kalp emojilerin anlamı içerisinden kendinizi yansıtan bir sembolü kullanabilirsiniz.
Bilgiall yazarı olarak nice makaleler yazdım da bir tek öz geçmişimi yazamadım...

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here