Ana sayfa Android instagram Hesap Kurtarma Nasıl Yapılır?

instagram Hesap Kurtarma Nasıl Yapılır?

2433
0
instagram-hesap-kurtarma-kesin-çözüm

Bu makalemizde sizlere instagram hesap kurtarma nasıl yapılır sorusu ile instagram hesap kurtarma linki paylaşacağız. Ayrıca silinen instagram hesabı kurtarma kesin çözüm sizlere sunacağız.

instagram Hesap Kurtarma

Sosyal medya ağlarından birisi olan İnstagram platformunda hesap açarak kendinize sosyal medyada yer bulabilirsiniz. Hesap açma işlemleri, e-posta hesapları kullanılarak oluşturulabilmektedir. Zaman içeresinde çeşitli nedenlerle İnstagram hesabınızı kaybedebilir, giriş şifresin unutabilirsiniz.

Çalınan İnstagram hesabının kurtarılabilmesi için çeşitli yöntemler kullanılmaktadır. instagram hesap kurtarma kesin çözüm önerilerini çeşitli sitelerde bulabilir ve uygulayabilirsiniz. Hesap kurtarma işlemleri için birden fazla yöntem bulunmakta ve bazı yöntemler kurtarma işlemleri için yetersiz kalmaktadır.

Hesap Kurtarma Yöntemleri

Sosyal medya hesabı olarak en popüler olanlarından birisi İnstagram’dır. Kişiler kullandıkları hesapların şifrelerini unuttuklarında ya da hesaplarının çalındığını düşündüğünde farklı kurtarma yöntemlerini denemeye başlarlar.

En iyi yöntemler şunlardır;

  • Şifre ile kurtarma
  • İnstagram destek formu doldurarak kurtarma
  • Fotoğraflı kanıt ile kurtarma

Her kullanıcı ilk olarak, İnstagram hesabına e-posta adresini ve her hangi bir şifre yazarak girmeye çalışır. Şifre yanlış uyarısıyla giriş yapamadığında, şifremi unuttum seçeneği kurtarmaya çalışır.

Şifre İle İnstagram Hesabı Kurtarma

Kullanmış olduğunuz Instagram hesabınızın şifresini unuttuğunuzda ya da başkası tarafından değiştirildiğini düşündüğünüzde, şifremi unuttum seçeneği ile kurtarmaya çalışabilirsiniz. Eski instagram hesabı kurtarma yöntemleri arasında ilk denenecek yöntem şifremi unuttum yöntemidir. Şifremi unuttum seçeneğini seçtiğinizde, erişim yapamadığınız hesabınız ile ilgili giriş şifresi alabilmeniz için telefon numaranızı kullanabilirsiniz. Telefonunuza yeni bağlantı gönderilecek ve bu bağlantıdan eski İnstagram hesabınıza erişim yaparak yeni şifre belirleyebileceksiniz.

instagram Hesap Kurtarma Linki

İnstagram hesaplarını kurtarma işlerinde çoğu zaman şifremi unuttum yöntemi yeterli gelmeyebilir. instagram hesap kurtarma linki seçilerek daha fazla yardıma ihtiyacınız var mı? Sorusu tıklanır ve destek formu açılır. Bu formda istenilen tüm bilgiler doğru olarak yazılır ve İnstagram ekibine gönderilerek kurtarma işlemlerinin yapılması sağlanır. Destek formunda, kurtarılmak istenilen İnstagram hesabı ile ilgili, çeşitli sorular yer almaktadır. Bu sorulara doğru cevap verdikten sonra Instagram ekibi yaklaşık 10 dakika sonra mail göndererek hesap kurtarma işlemi ile ilgili bilgi verecektir.

Silinen Hesabı Kurtarmak

Silinen instagram hesabı kurtarma yöntemlerinden birisi İnstagram destek ekibine fotoğraflı kanıt göndererek kurtarma seçenekleridir. Destek ekibinden yardım alarak instagram silinen hesabı kurtarma yapılabilmesi için destek ekibinden size gelen maile istenilen fotoğrafları yüklersiniz. Bir kağıda hesap bilgilerini yazar ve kendi yüzünüzü gösterecek şekilde birlikte resmini çekersiniz. Kurumsal bir hesap ise işletmenin vergi levhasının resmi çekilir. Destek ekibi verdiğiniz bilgilerin doğru olduğunu gördüğünde hesabınızı kurtararak size teslim edecektir.

Bilgiall yazarı olarak nice makaleler yazdım da bir tek öz geçmişimi yazamadım...

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here