Ana sayfa Keşfet Fatihin Şifresi Nedir?

Fatihin Şifresi Nedir?

3564
0
fatih-agi-sifresi;fatih-akilli-tahta-sifresi;fatih-internet-sifresi;fatih-okul-sifresi-fatih-projesi-sifresi;fatih-wifi-sifresi;fatihin-sifresi

Bu makalemizde sizlere fatihin şifresi veya fatih wifi şifresi hakkında bilgiler vereceğiz. Ayrıca okullarda büyük problem olan bu fatih internet şifresi hangileri olabileceğini anlatacağız.

Fatih Wifi Şifresi

Günümüzde artık teknolojinin ilerlemesiyle beraber okullarda akıllı tahta kullanılmaya başlanmıştır. Kullanılan bu cihazın yani fatih akıllı tahta şifresini ne olduğunu bilmeye biliriz. Okullarda artık akıllı tahta kullanımıyla dersler daha kolay ve pratik bir biçimde işlenmektedir.

Okullara fatih projesi ismi ile oldukça gelişmiş son sistem akıllı tahtalar takılmıştır. Kullanılan bu tahtalara bazı erişim kısıtlamaları getirilmiştir. Bundan dolayı fatih wifi şifrelerine de pek çok öğrencinin ihtiyacı olmaktadır.

Genellikle bu problemlerin başında fatih ağı şifresi gelmektedir. 2017-2018-2019 yıllarında fatih wifi şifresi değişmiştir. Eğer sizde bedava fatih okul şifresine bağlanmak istiyorsanız aşağıda yazan şifleri mobil veya içerisinde wifi özelliği olan herhangi bir cihazdan giriş yapabilirsiniz.

Fatih wifi şifresi 2019 yılında geçerliliği olan şifreler;
1…Şifre: !1qaz2WSX3edc4RFV%56
2…Şifre: 34i3s0t00
3…Şifre: Fatih.1234
4…Şifre: f1@2t34ih5
5…Şifre: verdijm@n1453
6…Şifre: F@M2015i#Eb23TC
7…Şifre: {1!ASR$UAN*BG#AUC\RAL]YUI&9}
8…Şifre: T1F0@7T1IH1Y4E5G3IMTEEBKC!0+R%U^9M£C

Fatihin şifresi olarak bu şifreleri deneyebilirsiniz. Olmaması durumunda yazı sonundan bize mesaj atabilirsiniz.

fatih-agi-sifresi;fatih-akilli-tahta-sifresi;fatih-internet-sifresi;fatih-okul-sifresi-fatih-projesi-sifresi;fatih-wifi-sifresi;fatihin-sifresi

Fatih Wifi Nasıl Bağlanılır?

Fatih wifi ağına bağlanmak bilmek için öncelikli olarak MEB aracılığıyla yayınlanmış olan bazı sertifikaların telefonunuzda olması gerekmektedir. İlk adım olarak;
1. http://sertifika.meb.gov.tr/adresine bağlanarak burada bulanan sertifikayı telefonunuza indirin.
2. Sonrasında cihazınızın wifisini açın.
3. Sizden şifre isteyecektir, şifre bölümüne yazmış olduğumuz şifreleri deneyin

Küçük ve büyük harflere dikkat ederekten;
Kullanıcı adı: F@tih
Şifre:F@M2015i#Eb23TC
Ağ adı: Aktivasyon

Ağ şifresi: f1@2t34ih5 sonrasında ağ ekle kısmına tıklanmalıdır. İsim bölümüne F@tih yazıldıktan sonra bağlan’a basılmalıdır.
Şifre: !1qaz2WSX3edc4RFV%56 olarak yazıldıktan sonra bağlan kısmına basılmalıdır. Bu işlem gerçekleştikten sonra bazı sosyal ağlara erişim engeli olacaktır. Bundan kurtulmak için cihazınıza VPN’ler yüklemelisiniz.

En güncel fatih wifi ağı şifresini sizlere sunmuş olduk. Zaman içerisinde giriş yapamadığınız durumlarda bizlere mesaj atabilirsiniz. Ayrıca mevcut şifrelerin değişmesi durumunda bizleri takip edebilirsiniz.

Fatih Wifi ip Adresi Alınıyor Hatası

Fatih wifi şifresinde ip adresi alınıyor hatası ile karşılaşıyor iseniz cihazınızda açık bulunan fatih internet VPN‘leri kapalı duruma getirmelisiniz. VPN’i cihazınızdan kaldırırsanız cihazını yeniden başlatmanız gerekir. Sonrasında yeniden wifi ile bağlantı kurmalısınız. Eğer ki hala bağlanamıyorsanız yoğunluktan birçok kişi bağlandığından ötürü bağlanamıyor olabilirsiniz.

Fatih ağına bağlandığınızda Acces point in üstünde bulunan ışıkların renklerinin farklılaştığını göreceksiniz. Enerji bir kişi cihaza bağlanırsa mavi, bağlı kimse olmazda yeşil renk olur.

Bu yazımızda sizlere fatih projesi kapsamında öğrencilere sunulan fatih okul şifresi ne olduğundan bahsettik. Bununla birlikte fatih şifresi, fatih internet şifresi ve fatih okul şifresi gibi soruların cevabının bulmaya çalıştık.