Ana sayfa Keşfet Güncel CS GO Wall hack Kodu

Güncel CS GO Wall hack Kodu

332
0
CS-GO-Wall-hack-Kodu

Bu makalemizde sizlere CS go wallhack kodu veya wallhack kodu nedir sorusunun cevabını bulmaya çalışacağız. Ayrıca cs go hile kodları wall hack neler olduğundan bahsetmeye çalışacağız.

Günümüzde teknolojinin gelişmesi hemen hemen tüm alanlarda etkisini göstermektedir. Öyle ki insanlar ihtiyaçlarını telefonlardan, bilgisayarlardan ya da tabletlerden karşılamaya başlamıştır. Artık eğlence sektörü içinde aynı şeyleri söylemek mümkündür.

Bilgisayar oyunları denilince de akla e-spor gelmekte ve e-sporda oynanan oyunların başında ise CS GO önceliği almaktadır. Bir MMOFPS oyunu olan CS GO, oyun için üretilmiş olan bazı kodları ve hileleri içinde barındırmaktadır. Bu kodları da eğlence amaçlı ya da hile yapmak maksadı ile kullanmak mümkün olmaktadır. İşte bu kodlardan biri de CS wall hack kodu olmaktadır.

CS:GO Wall Hack Kodu Nedir?

Wall Hack kodu CS GO Wh kodu oyun içinde diğer oyuncuları, kutuları, bidonları, vb. nesneleri duvarların arkasından gösteren bir koddur. Wall Hack kodu CS GO içinde izin verilen mod için düzenlenmiş bir koddur ve oyuncu bu kodun kullanımından dolayı ceza almamakta, ban yenmesi söz konusu olmamaktadır. Oyuncular bu kodla oyunu rahatça oynamaktadır.  CS GO kodları wallhack, çok oyunculu modlarda çalışmamaktadır.

CS GO Wall Hack Kodu Nasıl Çalışır?

Bu kod sadece özel haritalarda ve atölye kısmında çalışmakta olup, basit eğlence, silah yarışı veya rekabet içeren oyunlarda çalışmamaktadır.

Kod nasıl çalışmaktadır?

  • Steam hesabının açılıp CS GO’ya girilmesi
  • Oyun bul denilerek Atölye’yi seçip oyuna girilmesi
  • Atölye kısmından harita seçilerek oyuna girilmesi
  • Oyuna girildikten sonra “sv_cheats 1” şifresini girilmesi
  • Ardından “r_drawothermodels 2” şifresini girilmesi gerekmektedir.

Bu işlemleri yaptıktan sonra cs go hile kodları wall hack aktif olmaktadır. Kod aktifleştirildikten sonra yerel ağ üstünden istenilen kullanıcı ile farklı eğlenceler yaşanabilmektedir.

CS GO Wall Hack Kodu Nasıl Kapatılır?

Oyun içinde kod kapatılmak istenirse r_drawothermodels 1 şifresi girilecek oyun kapatılmakta ve oyuncu oyununa devam edebilmektedir. Yani açmak için 2, kapatmak için 1 şifreye yazılması yeterli olmaktadır. Burada unutulmaması gereken şifreleri girerken tırnak işaretlerini kullanmadan girilmesidir. Bu kısa işlemler sonucu kod çalışmaktadır.

Şayet LAN oyunu kurulmuş ise, aynı zamanda başka bir oyuncu kurmuş bile olsa bu kod bu tür oyunlarda çalışmaktadır. Öncelikle sv_cheats 1 şifresinin girilerek hile modunun aktif edilmesi gerekmektedir.

Kod LAN ağı oyunlarında, atölye kısmında özel haritalarda çalışmakta, bunun dışında online sunucularda yetki sahibi olanlar bu kodu çalıştırmaktadırlar. Bunların dışında global Steam oyunlarında bu kod çalışmamaktadır.

CS GO Wall Hack Kodu Neden Var?

Aslında eğitim kodu olan Wallhack kodu, CS Go’yu daha iyi oynamak, oyuncunun gelişmesini sağlamak ve rakibin daha iyi analiz edilmesine katkıda bulunmak amacı ile tasarlanmıştır. Oyuncu bu kodla, rakip hareketlerini ve haritayı daha iyi analiz ederek kendi yeteneğini geliştirmektedir. CS Go oyununu kötü oynayanlar bu kod ile bir süre oynarlarsa kendilerini bir hayli geliştirmektedirler.

Sonuç olarak, ister bu Wallhack kodu ile CS GO oynansın isterse kodsuz oynansın bu oyun süreklilik isteyen bir oyundur ve gelişim ise oynadıkça gelişmektedir.

Bilgiall yazarı olarak nice makaleler yazdım da bir tek öz geçmişimi yazamadım...

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here