Ana sayfa Son İçerikler CS GO Hile Kodları

CS GO Hile Kodları

1615
0
cs go hile kodları

CS GO hile kodları konulu makalemizde siz değerli okurlarımıza CS GO görünmezlik kodu ve uçma hilesi paylaşmaya çalışacağız.

Counter Strike Global Offensive Hile Kodları

Counter Strike Global Offensive (CS GO) dünya genelinde en çok satan oyun çeşitlerinden birisidir. Online olarak oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur. Ülkemizde ve dünyada Counter Strike turnuvaları düzenlenmektedir. Oyunu bilgisayarınıza kurarak online olarak oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunda daha iyi başarılar elde etmek için kullanıcılar CS hile kodları kullanmaktadırlar. CS GO kodları hile yapmaya yaramaktadır. Bu kodlar sayesinde kullanıcılar oyun içerisindeki özel özelliklerden yararlanabilmektedirler. Yani oyuncular, oyun içerisinde daha fazla silah ve para alabilme şanslarına sahip olabiliyorlar.

Oyun Nasıl Kurulur?

Counter Strike (CS GO) oyununu kurabilmeniz için kullandığınız bilgisayarının minimum özellikleri Windows 7 işletim sistemi, 2 GB Ram, Directx 9 uyumlu ekran kartı ve 15 GB depolama alanı olmalıdır. Eğer bilgisayarınız bu özelliklere sahip veya daha iyiyse CS GO oyununu kurarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Hile Nedir?

CS GO oyununda hile kullanarak oyun içerisinde avantaj elde edebilirsiniz. Hileler çoğu oyunda illegal olarak geçer bu yüzden de hile kullanırsanız ve sistem tarafından yakalanırsanız büyük ihtimalle oyundan uzaklaştırma alırsınız. Hile kullanımının serbest ve illegal olduğu oyunlarda bulunmaktadır. Bunlardan biri de CS Go oyunudur. CS Go oyununda hileleri legal olarak topluluk ve sunucularda kullanabilirsiniz. Kullandığınız hileler sayesinde de rakiplerinize üstünlük sağlayabilirsiniz.

CS GO Hile Kodları Nasıl Yapılır?

CS Go hile kodları aim kullanarak hile yapmak istiyorsanız ilk olarak konsolu etkinleştirmeniz gerekmektedir.

Konsolu etkinleştirmek için yapmanız gerekenler;

  • Ayarlara giriniz.
  • Oyun ayarlarına tıklayınız.
  • Oyun yazan bölümün en altındaki “Geliştirici Konsolunu Etkinleştir” seçeneğini “Evet” olarak değiştiriniz.
  • Klavyenizde “é” tuşuna (Genelde “Tab” tuşunun üzerinde bulunur) bastığınızda konsolunuz açılacaktır.
  • Arkadaşlarınızla ya da botlarla çevrimdışı olarak oyuna giriniz.
  • Klavyenizde bulunan “é” tuşuna basarak konsolu açınız.
  • 7- Hileli kodları aktif hale getirebilmek için konsol çubuğuna ” sv_cheats 1 ” kodunu yapıştırınız.

Duvarın Arkasını Görme (Wall Hack) Hilesi Nasıl Yaılır?

CS GO duvar arkası görme kodu kullanarak duvarın arkasında saklanan düşmanları görebilirsiniz.

sv_cheats 1 komutunu yazdıktan sonra konsolunuza ” r_drawothermodels 2 ” komutunu yazınız. Enter tuşuna basınız. “R_drawothermodels 2″ komutuna alternatif olarak ” mat_wireframe 1 ” de yazabilirsiniz. Daha sonra bu komutu kapatmak için r_drawothermodels 1 yazın.

CS GO hile kodları wall hack duvar arkasındaki düşmanları görmenizi sağlar.

Uçma Hilesi Nasıl Yapılır?

CS GO uçma hilesi sayesinde uçabilir ve duvarlardan geçebilirsiniz. Uçmaya hazır mısınız? Hazırsanız konsolları açın ve kodları yazmaya başlayın. “Sv_cheats 1″ komutunu yazdıktan sonra konsolunuza ” noclip ” komutunu yazınız ve Enter tuşuna basınız. Bu komutu yazdığınız anda uçmaya ve duvarlardan geçmeye başlayabilirsiniz. Bu komutu kapatmak ve iptal etmek için konsolunuza tekrar “noclip” yazmanız yeterlidir.

Görünmezlik Hilesi Nasıl Yapılır?

CS GO oyununda görünmez olmak için CS GO görünmezlik kodu kullanmanız gerekmektedir. İlk olarak “é” tuşuna basarak konsolunuzu açınız. Konsola “sv_cheats 1” komutunu yazınız. Daha sonra konsola “bind + komutu uygulamak istediğiniz tuş+ noclip ” şeklinde komutu yazınız. Yani SHİFT tuşuna basıldığında görünmez olmak istiyorsanız yapmanız gereken konsola “bind SHİFT noclip” komutunu yazmaktır.

Bilgiall yazarı olarak nice makaleler yazdım da bir tek öz geçmişimi yazamadım...

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here