Ana sayfa Android En Güzel Whatsapp Grup isimleri

En Güzel Whatsapp Grup isimleri

2855
0
grup-isimleri;whatsapp-grup-isimleri;whatsapp-grup-isimleri-komik;komik-whatsapp-grup-isimleri;en-guzel-grup-isimleri;whatsapp-grup-adlari;en-guzel-whatsapp-grup-isimleri;en-iyi-grup-isimleri;güzel-grup-isimleri;wp-grup-isimleri

Bugün wp grup isimleri ve grup adları konularına değineceğiz. Öncelikli olarak en yeni grup adları ve en güzel grup isimleri ni sizlerle paylaşacağız. Ardından en çok kullanmış olduğumuz uygulamalardan olan instagram ve whatsapp grup isimleri ni sizlere sunacağız.

Grup isimleri

Toplumda farklı nedenlerle bir araya gelen insanlar kendi aralarında farklı gruplar oluşturmaya başladı ve oluşturulan bu gruplara farklı isimler takılmaya başlandı. Bu grup isimleri konulmasının amacı ise o grupları temsil etmesi, anlatması ve grubun özelliklerini yansıtmasıdır. Genellikle oluşturulan gruplar iş arkadaşları, oyun arkadaşları, okul arkadaşları vb… olduğu için ona göre de grup adları amacına uygun bir şekilde verilir.

En Güzel Grup İsimleri

İnsanlar artık kurdukları gruplarda kendilerini ifade edecek en güzel grup isimleri bulma çabası içindeler. Dostlarıyla, sevdikleriyle, arkadaşlarıyla kurulan bu gruplara amacına göre isim verilebileceği gibi ortak olarak seçilen ve herkes tarafından beğenilen bir isim de verilebilir. Özellikle gençlerin oluşturduğu gruplarda isim seçimine çok önem verilip, herkesin dikkatini çekecek isimleri bulmaya çalışırlar.

Toplumda en çok oluşturulan gruplardan biri de arkadaş gruplarıdır. Arkadaşlar birçok farklı nedenlerden dolayı gruplar oluşturur. Oluşan bu gruplara amacına göre standart ya da ilginç olarak arkadaş grup isimleri verilir.

Özellikle bayanların Whatsapp’da daha fazla zaman geçirdiği göz önüne alınarak en dikkat çeken kızların kurduğu gruplara verdiği isimlerdir. Hepsinin kızlardan oluştuğu, özel konuların konuşulduğu, dedikoduların yapıldığı Whatsapp grubuna isim özel olarak düşünülür ve ona göre bir kız grup isimleri verilir. Bunun yanı sıra kızların kurduğu diğer gruplarda da isimler ön plandadır.

Whatsapp’da grup kurarken katılımcılar için ismin etkileyici olması daha ön plandadır. Daha çok gençler arasında kurulan gruplara etkileyici, dikkat çekici isim bulma arayışı vardır. Bundan dolayı etkileyici grup isimleri arasından bir isim seçilir.

Oluşturulan Whatsapp grubunun daha aktif ve ilginç olmasını isteyen grup üyeleri gruplarına ilginç isimler vermeyi tercih eder. ilginç grup isimleri en çok tercih edilen isimlerdendir.

Ayrıca en güzel whatsapp grup isimleri yazımızın yanında merak edeceğinizi düşündüğümüz en iyi youtube kanal isimleri yazımıza da bakabilirsiniz.

En Güzel Whatsapp Grup isimleri

İnternette ve sosyal medyada kullanılan en güzel wp grup isimleri sizler için hazırlayıp derledik. Şimdi gelelim bu güzel grup adlarına;

3 Büyükler İdioust (aptallar)
4 kişiyik İngilizce bilenler
4YapraklıYonca İslam Power
After Party İşler Güçler
Allah İçin Birleşenler Kadrolu Manyaklar
Aman Tertip Can Tertip Kadrolu Mutsuzlar
Avam Kamarası Kalkar mısın
Bakkala gitti Kapalı Kapılar Ardında
Bekleme yapma Kokteyl Mokteyl
Bir dil bir insan Kombineciler
Biri Yazıyor… Komşu kızı
Biz Ölürsek Yaşayamayız Kuzenler
Bizim Oymak League off
Bizim Sınıf Lütfen Gülüm
Bodoslama Mahrumiyet
Bordo dereli Mayınlı Bölge
Böğürtlen Mesaj Servisi
Cılgın1DOST Motor Sevdası
Cici kızlar Muhterem Çömaat
Cok bakma kafa yapar Müminler
Çetin ceviz Oje Taburu
Çevirenler Okeyin 4 Atlısı
Çevrimiçi Okul Tayfa
Çılgın Kaplumbağalar Olmaz deme
Çitilemek Öğle arası
Çok konuşma Öteberi
Daltonlar Rap dinliyoz
Dedikodu var Ringular
Dönücem ben Sadece Kızlar
Emolojik sohbetler Sınav girdi
Fındık fıstık Silahsız kuvvet
Forza Beşiktaş Site Sakinleri
Fukara Son mesaj
Garibanlar Sorma Kardeş
Gavur malı Suskunlarr
Gel Gör Gez Arpacık Takım taklavat
Gençlik Power Takunya
Gıybet in the house Ünlü oluyom
Gıybet styla Vakitsiz ötme
Gıybet Time Whatsaptallar
Grup kurduk Winston Light
Grup umut sandalı Yazıyor…
Grup Yazıyor… Yollar Bizi Bekler
Gurup Şurup Yuvarlananlar
Halı saha Yüksek Bahçe
Haydi kızlar tatile Zor zamanlar
Hayvan gibi Zorundamıyımm
HelalGirls

Whatsapp Grup isimleri

Akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile beraber birçok yeni uygulama ile tanıştık. Bunlardan biri de birçok insanın aktif olarak kullandığı Whatsapp uygulamasıdır. Whatsapp’ın özelliklerinden biri ise birden fazla katılımcı ekleyerek grup kurmaktır. Her gün yaygınlaşan Whatsapp gruplarındaki en önemli ihtiyaç kurulan Whatsapp gruplarına verilen isimdir. Whatsapp’da bir tuşla oluşturulan gruplara verilen isimler ise genelde kategorize edilerek amacına uygun bir şekilde verilir. Grubu ifade eden ilgi çekici ve farklı isimler Whatsapp gruplarına isim olarak kullanılır.

Whatsapp’da grup kurarken en çok düşündüğümüz nokta gruba verilecek isimdir. Dikkat çekmesi, insanların hoşuna gitmesi için de birçok kişi gruplarına komik isimler koymayı tercih eder. İnsanların gününün çoğunu telefon başında geçirdiği göz önüne alınarak Whatsapp gruplarına komik whatsapp grup isimleri kullanmaları ilk tercih nedenidir.

Komik Whatsapp Grup isimleri

Amele yanığı Grup gazoz şişesi
At kafası Grup Matrak
Bırakın gelsin Hayri’nin Melekleri
Biz dört kişiyiz gardaş kekolar
bu ne biçim grup Köksal baba
buraya bakın lan Kpsszede
Çılgın Tosbalar Mülteci Kampı
Daltonlar Para lazım
Damsız girilmez pilavlı sohbet
Dedikodusuz hava sahası Raydan çıkanlar
Dedikodusuz hava sahası susayınca su içenler
Delizekalılar Şehrin azizleri
depozitolu şişe Şen dullar
Derin bir grup takkeciler
Gayrimeşru Tek maçtan yatanlar
Gel hele gel Üşengeç Yer Cüceleri
Gevrek Yapma be ya

 

Ayrıca en güzel whatsapp grup isimleri yazımızın yanında merak edeceğinizi düşündüğümüz Priv ne demek ve en güzel priv hesap isimleri yazımıza da bakabilirsiniz.

Yabancı Whatsapp Grup isimleri

Best School Friends – En iyi Okul Arkadaşları Friends – Arkadaşlar
Brothers – Kardeşler Friends Forever – Sonsuza kadar arkadaş
Childhood Friends – Çocukluk arkadaşı Funny group – grup matrak
Coldplay – soğuk oyun Garbage – çöp
Father – Baba Modest mouse – gösterişsiz fare
Fathers – Babalar Nonsense group – saçma grup

 

Bu makalemizde sizlere wp grup isimleri veya grup adları konusuna değindik. Ardından en yeni grup adları ve en güzel grup isimleri hangileri olduğundan bahsetmeye çalıştık. Son olarakta en komik grup isimleri ve ilginç grup isimleri ni bahsetmeye çalıştık

Bilgiall yazarı olarak nice makaleler yazdım da bir tek öz geçmişimi yazamadım...

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here